• 29.05.2018
Warsztaty Test Driven Development...bo testy są nie tylko dla testerów!

Warsztaty Test Driven Development...bo testy są nie tylko dla testerów!

Biuro Karier PW oraz firma IBM zaprasza na warsztaty "Test Driven Development...bo testy są nie tylko dla testerów!":

Kiedy i gdzie?

29.05.2018, w godz. 16:00-20:00, siedziba IBM Polska, The Park, ul. Krakowiaków 32, budynek 2, I piętro.

Jako IBM rozumiemy jak wielki potencjał tkwi w entuzjastach i ludziach zaczynających swoje kariery. Każdego roku proponujemy Wam ciekawy program praktyk. Tym razem zaczynamy od zaproszenia Was do naszej siedziby na bezpłatne warsztaty Test Driven Development, prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów z zespołu IBM Mobility & Middleware Services.

Podczas warsztatu dowiecie się również, czym zajmujemy się w IBM oraz na czym polegają letnie praktyki studenckie, na które aktualnie prowadzimy nabór.

Kim jesteśmy?

• Jesteśmy unikalnym w IBM zespołem developerów
  • Prowadzimy innowacyjne inicjatywy związane m.in. z mikrousługami, blockchainem czy Watsonem:  https://youtu.be/3Z8NT-RVxIg
  • Jesteśmy entuzjastami wykorzystywania w praktyce najnowszych (czasem wręcz najbardziej zwariowanych) technologii
  • Mamy wieloletnie doświadczenie i chętnie się nim podzielimy
  • Jesteśmy ludźmi, którzy „zjedli zęby” na niejednym nietuzinkowym projekcie

Przyjdź, jeżeli:

• Uwielbiasz programować (ćwiczenia warsztatowe będą przygotowane w języku Java)
  • Chcesz tworzyć czysty, przejrzysty i testowalny kod
  • Zależy Ci na poznawaniu nie tylko składni języka, ale też dobrych praktyk

Oferujemy:

• Merytoryczny warsztat wprowadzający w koncepcję TDD
  • Miłą atmosferę z kawą, herbatą i przekąskami
  • Dla wybranych uczestników możliwość letnich praktyk (skrócona rekrutacja)

Informacje dodatkowe:

• Pracujemy na naszym sprzęcie, więc jedyne co ze sobą musisz zabrać to pozytywne nastawienie i chęć nauki
  • Liczba miejsc ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy

ZAPRASZAMY!

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Siedziba IBM Polska, The Park, ul. Krakowiaków 32, budynek 2, I piętro