• 27.11.2018
  • 00:00
Akcelerator Kariery- Blok I - Kompetencje ważne przy zatrudnianiu do pracy
Warsztaty

Akcelerator Kariery- Blok I - Kompetencje ważne przy zatrudnianiu do pracy

W tegorocznej edycji Akceleratora Kariery realizowane są trzy bloki tematyczne, w ramach których będą odbywać się warsztaty, symulacje oraz spotkania z praktykami biznesu oraz z trenerami.

Blok I pt. Kompetencje ważne przy zatrudnianiu do pracy obejmie obszar tematyczny:

  • Trening kreatywności
  • Najczęstsze błędy popełniane podczas rozmów kwalifikacyjnych
  • Jak zrobić dobry research przed poszukiwaniem pracy?
  • Komunikacja w procesie rekrutacji do pracy

Korzyści udziału:
- Tworzenie sieci kontaktów – spotkania w kameralnym gronie umożliwią nawiązanie kontaktów, które staną się Twoim zasobem, gdy będziesz stać przed wyzwaniami zawodowymi;
- Certyfikat poświadczony przez naszych partnerów – jeśli weźmiesz udział w min. 3 warsztatach z danego bloku tematycznego – na każde spotkanie przynieś ze sobą karnet, abyśmy mogli potwierdzić Twój udział pieczątką.
- Zastanawiasz się, czy dana firma to miejsce dla Ciebie? Akcelerator Kariery to również możliwość poznania wartości i kultury organizacyjnej panujących w firmie;

Zapisy:

Aby wziąć udział w programie, należy zapisać się do bloku tematycznego, który Cię interesuje oraz zapoznać się z regulaminem uczestnictwa. Zapis poprzez stronę jest jednoznaczy z akceptacją regulaminu. W ramach jednego bloku odbywać się będą wydarzenia, o których będziemy informować Cię na bieżąco poprzez podany podczas rejestracji adres e-mail. Podczas każdego ze spotkań otrzymasz pieczątkę na specjalnie przygotowanym karnecie. Zapisanie się do programu oraz udział w minimum 3 wydarzeniach gwarantuje uzyskanie certyfikatu.

Program Akcelerator Kariery organizowany jest we współpracy z Partnerami Biura Karier Politechniki Warszawskiej.

Lokalizacja

Politechnika Warszawska

Dane kontaktowe