• 11.12.2018
Negocjacje w biznesie – warsztaty w ramach Projektora Kariery

Negocjacje w biznesie – warsztaty w ramach Projektora Kariery

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zapraszają na szkolenie przeznaczone dla osób poszukujących informacji o najważniejszych zasadach związanych z prowadzeniem negocjacji biznesowych.

W programie:

• style i możliwe strategie prowadzenia negocjacji
  • kluczowe etapy negocjacji
  • omówienie wybranych technik negocjacyjnych
  • trudni partnerzy w negocjacjach – jak sobie z nimi radzić?

Co zyskasz uczestnicząc w warsztatach?:

• po warsztatach zdobędziesz wiedzę dotyczącą stylów prowadzenia negocjacji biznesowych
  • poznasz główne etapy negocjacji (przygotowanie, przedstawienie propozycji, umowa końcowa)
  • poznasz skuteczność wybranych technik negocjacyjnych
  • będziesz mieć szansę na wzmocnienie wiary we własne umiejętności negocjacyjne.

Prowadzący:

Grzegorz Reszka – doradca zawodowy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie, na co dzień pracujący z klientami przygotowującymi się do uruchomienia własnej firmy. Prowadzi warsztaty z zakresu przedsiębiorczości m.in. metodologii tworzenia biznesplanu oraz prowadzenia negocjacji biznesowych.

Informacje organizacyjne:

Data:         11.12.2018 (wtorek)

Godziny:   09:00-15.00

Miejsce:    sala 5.03,  sala CZiTT (u. Rektorska 4)

Dla kogo: studenci PW -  czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Współorganizatorzy:

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

CZIiTT, Rektorska 4, Warszawa, sala 5.03