• 13.12.2018
ZARZĄDZANIE CZASEM PRACY

ZARZĄDZANIE CZASEM PRACY

Biuro Karier PW oraz TACK & TMI Poland | Gi Group Training zapraszają na wydarzenie w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 2, Kompetencje ważne dla utrzymania pracy i przy awansie).

Warsztaty Zarządzanie czasem pracy odbędą się 13 grudnia 2018 r., w godz. 12:15-15:15, w budynku CZIiTT w sali 5.03 (ul. Rektorska 4).

W programie:

• Czym jest czas. Jak go rozumiemy?

• Percepcja czasu

• Priorytety

• Planowanie dnia pracy

• Rozpraszacze

• Prokrastynacja

• Konsekwencja

• Narzędzia do pomocy w planowaniu czasu

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Izabela Syrówka - Trener biznesu posiadająca ponad 10 lat doświadczenia na sali szkoleniowej. W toku swojej kariery zawodowej przeprowadziła ponad 600 godzin szkoleń i wykładów.
Jest również ekspertką z doświadczeniem w marketingu, sprzedaży i zarządzaniu strategicznym i konsultingu biznesowym. W swojej długoletniej karierze zajmowała się zarządzaniem zespołami sprzedażowymi, a także rozwojem biznesu i wprowadzaniem firm na polski rynek.
Posiada wysokie kompetencje managerskie oraz negocjacyjne.

Współorganizator: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej

Rejestracja możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

CZIiTT, Rektorska 4, Warszawa, sala 5.03