• 20.03.2019
CV online i reputacja offline – pożądany kandydat w dobie LinkedIn-a  (warsztaty / Projektor Kariery)
Warsztaty

CV online i reputacja offline – pożądany kandydat w dobie LinkedIn-a (warsztaty / Projektor Kariery)

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Forum Młodych LEWIATAN zapraszają na warsztaty "CV online i reputacja offline – jak być pożądanym kandydatem w dobie LinkedIn-a?".

W programie:

• Jak zadbać o profesjonalny wizerunek w sieci tak, aby działał na naszą korzyść, a pracodawcy postrzegali nas jako pożądanego kandydata?
  • Jak zbudować most między obecnością w social mediach a realnym życiem?
  • Praktyczne porady na temat networkingu, który wzmocni twoją markę osobistą.

Szkolenie poprowadzi Aleksandra Adamowicz – Headhunterka, ekspertka rynku pracy, ekonomistka, przedsiębiorczyni.

Od 2014 roku działa przy Konfederacji Lewiatan, zajmując się rynkiem pracy, obecnie od 2 lat przewodnicząca Forum Młodych Konfederacji Lewiatan. Po pierwszych latach aktywności zawodowej w branży IT na stanowiskach związanych ze sprzedażą i rozwojem biznesu, zmieniła branżę na HR. Jej misja to pomagać kandydatom znajdować lepszą pracę poprzez doradztwo kariery i wsparcie w dotarciu do odpowiedniego pracodawcy.

Informacje organizacyjne:

DATA: 20.03.2019 (środa), w godz. 12:15 – 15:15

MIEJSCE: CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 5.04

Dla kogo: studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery

Rejestracja na wydarzenie możliwa TYLKO po zalogowaniu do platformy kariery Career Center: ZAPISY W przypadku kłopotów z logowaniem za pośrednictwem platformy prosimy o zapis mailowy na adres: warsztaty.bk@pw.edu.pl

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Współorganizatorzy:

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

CZIiTT, Rektorska 4, Warszawa, sala 5.04