• 12.04.2019
Rozmowa kwalifikacyjna z elementami autoprezentacji/Projektor Kariery

Rozmowa kwalifikacyjna z elementami autoprezentacji/Projektor Kariery

.

Dlaczego powinniśmy Panią/a zatrudnić?

Jakie są Pani/a mocne strony?

Jakiego wynagrodzenia Pani/Pan oczekuje?

Masz problemy z odpowiadaniem na te i podobne pytania pracodawcy? Nie wiesz jak zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Bez obaw.

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Schneider Electric zapraszają na praktyczne warsztaty, w trakcie których poznasz najważniejsze aspekty związane ze spotkaniem z pracodawcą, skuteczne techniki i metody, dzięki którym będzie Ci łatwiej przebrnąć przez proces rekrutacyjny. Weźmiesz udział w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej z pracownikiem Działu Human Resources Schneider Electric.

Program warsztatu:

• Schemat procesu rekrutacji.
  • Metody i techniki rekrutacyjne.
  • Jak odpowiadać na trudne pytania rekrutacyjne?
  • Elementy autoprezentacji.
  • Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej z udziałem pracodawcy.

NA WARSZTATY ZABIERZ ZE SOBĄ AKTUALNE CV!

Prowadzące:

Joanna Dostal – Kielczyk – doradca zawodowy, psycholog / BRK PW

Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, poszukującymi swojej ścieżki zawodowej. Pomaga studentom w przygotowaniach do spotkania z pracodawcą.

Anna Krajewska – psycholog, doradca zawodowy, trener / BRK PW

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu doradztwa zawodowego dla osób dorosłych i młodzieży, osób z niepełnosprawnością oraz w prowadzeniu szkoleń i treningów umiejętności interpersonalnych i aktywizacji zawodowej.

Patrycja Kupczyk – Wiśniewska – Talent Acquisition and Mobility, Global Human Resources / Schneider Electric

Informacje organizacyjne:

DATA: 12.04.2019 (piątek), w godz. 09:00 – 17:00

MIEJSCE: CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 5.04

Dla kogo: wyłącznie studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery

Uwaga: osoby niekwalifikujące się do projektu będą wypisywane z listy uczestników.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, ZAPISY MOŻLIWE TYLKO DO 08.04.2019, DO GODZINY 15:00.

Dla uczestników warsztatu przewidziane są przerwy kawowe oraz obiad.

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Współorganizatorzy:

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (CZIiTT) | Sala: 5.04