• 13.11.2019
  • 14:15 - 16:15
"Od potrzeby konsumenta do sklepowej półki – jak pracuje się za granicą w R&D i czy jest to kariera dla Ciebie?”
Inne

"Od potrzeby konsumenta do sklepowej półki – jak pracuje się za granicą w R&D i czy jest to kariera dla Ciebie?”

Biuro Karier PW oraz Procter & Gamble zapraszają na spotkanie z sesją Q&A:

Wydarzenie "Od potrzeby konsumenta do sklepowej półki – jak pracuje się za granicą w R&D i czy jest to kariera dla Ciebie?” odbędzie się 13 listopada 2019 r., w godz. 14:15-16:15 (informacja o dokładnej lokalizacji zostanie podana wkrótce).

W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli przyjrzeć się z bliska procesowi, który towarzyszy rozwijaniu nowych produktów, począwszy od niewyartykułowanej potrzeby klienta, poprzez prace nad odpowiednimi technologiami, które tę potrzebę zaadresują, aż do momentu, gdy produkt trafia na sklepowe półki. Poznają cały przekrój zawodów, które składają się na organizację R&D i Engineering, a także dowiedzą się, jak zrobić pierwszy krok, by rozpocząć karierę w P&G i zaaplikować na płatny staż na okres wakacyjny 2020.

Prowadząca: Ania Podburaczyńska – absolwentka Ecole Nationale Superieure de Chimie, Biologie et Physique w Bordeaux, od trzech lat pracująca w P&G Brussels Innovation Center w R&D, w dziale formulacji kapsułek do prania na Amerykę Północną

Procter & Gamble to jedna z największych firm dóbr konsumpcyjnych na świecie, istniejąca od ponad 180 lat. Jej najbardziej znane marki to Ariel®, Lenor®, Gilette®, Oral-B®, Always®, Pampers®, Pantene Pro-v®, a także wiele, wiele innych. Firma inwestuje 2 miliardy dolarów rocznie w prace badawczo-rozwojowe (R&D), więcej niż jakikolwiek inny konkurent na rynku.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Zapisy trwają do 12.11 do godz. 15:00.

Lokalizacja

podany wkrótce

Dane kontaktowe