• 06.12.2019
Zarządzanie stresem - warsztaty

Zarządzanie stresem - warsztaty

Jaki wpływ na nasze ciało ma stres? Dlaczego po stresującym dniu na uczelni lub w pracy bolą nas plecy? Jakie ćwiczenia wykonywać, żeby zapobiegać występowaniu bólów pleców pod wpływem stresu?

Odpowiedzi na te pytania poznasz podczas warsztatów, na które zaprasza Was Biuro Karier PW oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości:

Zarządzanie stresem, 6 grudnia 2019 r. (piątek), 12:15-14:15, Sala nr 5.04 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii.

Warsztaty dedykowane są osobom odczuwającym dyskomfort w obrębie pleców, barków i nadgarstków spowodowany długotrwałą pracą przy komputerze. Uczestnicy poznają zagadnienia związane z profilaktyką zdrowotną kręgosłupa i stawów osób pracujących biurowo.

Warsztaty składają się z części teoretycznej oraz części praktycznej (około 50 minut) w formie lekkiego treningu fizycznego. Strój sportowy nie jest konieczny, natomiast zapraszamy w płaskim obuwiu oraz ubraniach niekrępujących ruchów ramion.

Uwaga: zajęcia nie są przeznaczone dla osób z chorobami w obrębie kręgosłupa i stawów, po operacjach lub wymagających fizjoterapii.

Prowadząca:

Katarzyna Rochowicz – rekruterka, andragog, osoba odpowiedzialna za procesy szkoleniowe oraz employer branding w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Łączy pasję do tańca i ruchu z wiedzą oraz doświadczeniem z zakresu HR w celu poprawy jakości życia pracowników organizacji. Wierzy, że zachowanie dobrego zdrowia i samopoczucia pozwala osiągać osobiste cele oraz wykonywać zadania zawodowe z pełnym zaangażowaniem. Poza studiami z zakresu edukacji osób dorosłych, zarządzania oraz HR, ukończyła studia z teorii tańca, a także szereg szkoleń kwalifikacyjnych w obszarze fitnessu oraz profilaktyki bólów kręgosłupa.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Zapisy trwają do 05.12 do godz. 12:00.

Współorganizator: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej

CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 5.04