• 30.03.2020
Q&A z AVL / Spotkanie na Skype

Q&A z AVL / Spotkanie na Skype

Biuro Karier PW zaprasza na wydarzenie online: Sesja Q&A z firmą AVL – spotkanie na Skype.

Kiedy: 31 marca 2020 (wtorek), godz. 14:00

Podczas spotkania pracownicy AVL przedstawią zakres możliwej współpracy ze studentami PW i odpowiedzą na Wasze pytania. Zakres współpracy:

- praktyki

- prace dyplomowe

- projekty studenckie (indywidualne/zespołowe)

- współpraca z kołami naukowymi

Dzień przed wydarzeniem osoby zapisane otrzymają maila z linkiem do spotkania na Skype.

Rejestracja na wydarzenie możliwa za pośrednictwem Career Center do 30.03.2020 do godz.18:00.

Informacje o firmie:

AVL jest największą na świecie niezależną firmą rozwoju systemów napędowych opartych o silniki spalinowe, a także systemów pomiarowych i testowych.

AVL Software and Functions Polska założona została w 2015 roku i obsługuje międzynarodowych klientów na całym świecie.

AVL w Warszawie zatrudnia ponad 57 osób i obecnie posiada 8 umiejętności technicznych. Centrum Techniczne ma możliwość opracowywania i testowania elektronicznych jednostek sterujących we własnych laboratorium. Firma AVL Software and Functions w Warszawie zajmuje się wytwarzaniem systemów sterowania spalinowymi, elektrycznymi i hybrydowymi zespołami napędowymi.

Dział oferuje kompetencje z zakresu:

• analizy i opracowywania wymagań dla układów sterowania pojazdów;

• projektowania i integracji systemów napędowych;

• bezpieczeństwa funkcjonalnego;

• EMC;

• wytwarzania oprogramowania systemów sterowania wysokiej niezawodności z wykorzystaniem metod Model in the Loop;

• projektowania elektroniki dla zastosowań w napędach elektrycznych;

• tworzenie oprogramowania niskopoziomowego dla sterowników używanych w pojazdach;

• programowanie sterowników baterii chemicznych.

AVL Software and Functions Polska to wiodąca firma zajmująca się projektowaniem i rozwojem układów napędowych. Jesteśmy unikalnym partnerem, posiadającym doświadczenie, ludzi i technologię, aby zrealizować każdy projekt, od początkowych studiów wykonalności aż po prowadzenie programów wdrażanych na produkcje.