• 29.05.2020
Wdrażanie nowych produktów – kontekst biznesowy
Wydarzenie studenckie

Wdrażanie nowych produktów – kontekst biznesowy

Biuro Karier PW oraz Loreal zapraszają na webinar "Wdrażanie nowych produktów – kontekst biznesowy".

Webinar odbędzie się 29 maja 2020, w godz. 15:30-17:00, za pośrednictwem platformy MS Teams.

Przed wydarzeniem osoby zapisane otrzymają mailowo link do spotkania.

Dla kogo:

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu studentów kierunków: Inżynieria Zarządzania, Zarządzanie, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Transport, Administracja, Technologia Chemiczna, Biotechnologia, Inżynieria Chemiczna i Procesowa.

W programie:

Wprowadzenie produktu na rynek jest pierwszą i często najtrudniejszą fazą cyklu życia produktu. Od jej sukcesu w dużej mierze zależy powodzenie całego projektu oraz zyski sprzedażowe. Skuteczne zainteresowanie jak największej liczby potencjalnych klientów naszym towarem bądź usługą jest na tym etapie zagadnieniem priorytetowym. Opowiemy Ci o tym jak wygląda proces wdrożenia nowego produktu na rynek w największej firmie kosmetycznej na świecie.

Webinar poprowadzi Emilia Sobolewska, Kierownik ds. lansowań

Absolwentka Politechniki Warszawskiej na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej, a także Uczelni Łazarskiego na Wydziale Ekonomii Menadżerskiej. Swoją przygodę w L’Oréal rozpoczęła od stażu w dziale Ochrony Środowiska, gdzie uczestniczyła w projekcie redukcji wpływu fabryki na środowisko.

W 2015 roku dołączyła do zespołu inżynierów projektu i koordynowała projekty związane z przepływem towarów, optymalizacją procesów oraz redukcją strat materiałowych. Razem z zespołem współtworzyła Politykę Odpowiedzialności Społecznej, której celem jest osiągnięcie równowagi między interesem ekologicznym i społecznym, a efektywnością i dochodowością firmy.

W ostatnim czasie objęła stanowisko Kierownika Wdrożeń Produktu, gdzie odpowiada za wprowadzenie na rynek produktów dla największego klienta, kierując pracami w fabryce od koncepcji po produkcję.

Rejestracja na wydarzenie możliwa za pośrednictwem Career Center.

Przed wydarzeniem osoby zapisane otrzymają mailowo link do spotkania.