• 28.05.2020
  • 12:00 - 14:00
Oswój zmianę
Warsztaty

Oswój zmianę

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej bierze udział w wydarzeniu „Gra o Karierę - Biuro Karier dla Ciebie” - inicjatywie powstałej z ramienia Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP. Jest to ogólnopolski projekt realizowany w dniach 25-29 maja 2020.

Studentów z polskich uczelni biorących udział w "Grze o Karierę" zapraszamy na webinar z elementami warsztatu "Oswój zmianę".

WAŻNE: poniżej znajdują się warunki zapisów na wydarzenie. Wydarzenie odbędzie się zdalnie.

DATA: 28.05.2019 (czwartek), w godz. 12:00–14:00

GDZIE: online /Skype/ osoby zapisane otrzymają dzień przed wydarzeniem linka do warsztatów

 

Zmiany są nieodłączną częścią naszego życia. Zarówno te przez nas pożądane, jak i te niespodziewane, wręcz niechciane . Wiążą się z różnymi trudnościami, dużymi emocjami i chaosem. Warto poznać istotę zmian, by łatwiej sobie z nimi poradzić.

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w webinarze z elementami warsztatu, podczas którego:

  • Dowiesz się, czym jest zmiana
  • Omówimy najważniejsze teorie zmiany
  • Przyjrzymy się jak można sobie poradzić w czasie transformacji, by wyjść z niej zwycięsko

Jeśli jesteś więc w tym nie zawsze przyjemnym okresie, warsztat jest dla Ciebie. Dzięki uczestnictwu będziesz mógł/mogła odnieść się bezpośrednio do swojego doświadczenia i z większą świadomością podejść do niego.

Prowadzące:

Aneta Dreksler- doradczyni zawodowa, coach kariery, trenerka. Skończyła liczne kursy poszerzające jej kompetencje zawodowe. Wspiera studentów w wytyczaniu ich ścieżki kariery i przygotowaniu do wkroczenia na rynek pracy. Duży nacisk kładzie na budowanie zdrowego podejścia do pracy, pozwalającego uniknąć w przyszłości wypalenia zawodowego. 

Agnieszka Skowrońska - Z wykształcenia psycholog; absolwentka licznych szkoleń związanych z tematyką wspierania innych w rozwoju zawodowym i osobistym. W swojej pracy stosuje metody coachingowe oraz elementy Racjonalnej Terapii Zachowania. Opiekun badania „Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów Politechniki Warszawskiej” oraz kierownik projektu Projektor Kariery.

 

Zapisy:

Dla studentów Politechniki Warszawskiej za pośrednictwem Career Center (po zalogowaniu).

Dla studentów innych uczelni drogą mailową: zgłoszenie prosimy przesłać w terminie do 27.05.2020 do godz. 15:00 na adres warsztaty.bk@pw.edu.pl / Liczba miejsc ograniczona! 6 miejsc oprócz zapisów studentów z PW. / Prosimy o zapisywanie się przy pomocy maili wyłącznie w domenach uczelnianych. W przeciwnym wypadku zgłoszenie nie zostanie przyjęte.

 

Informacja dla osób spoza Politechniki Warszawskiej:

Wysyłając zgłoszenie drogą mailową wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie przez Politechnikę Warszawską danych osobowych w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia wydarzenia online realizowanego w ramach projektu „Gra o Karierę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne dla udziału w wydarzeniu online. Przekazanie danych osobowych zawartych w e-mailu zgłoszeniowym ma charakter dobrowolny i odbywa się zgodnie z art. 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.). Administratorem danych osobowych jest Politechnika Warszawska z siedzibą przy pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa. Inspektor ochrony danych dostępny jest pod adresem e-mail: iod@pw.edu.pl. Uczestnik ma w każdej chwili prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania poprzez kontakt:

  • w formie elektronicznej, za pośrednictwem Biura Karier Politechniki Warszawskiej pod adresem biurokarier@pw.edu.pl,
  • telefoniczny, za pośrednictwem Biura Karier Politechniki Warszawskiej pod numerem 22 234 63 67

Dane będą przechowywane do zakończenia realizacji wydarzenia online w ramach projektu „Gra o Karierę” lub do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Lokalizacja

Online

Dane kontaktowe