• 28.05.2020
  • 14:00 - 15:00
Umiejętność zadawania pytań – kluczowe narzędzie w pracy zespołowej
Warsztaty

Umiejętność zadawania pytań – kluczowe narzędzie w pracy zespołowej

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej bierze udział w wydarzeniu „Gra o Karierę - Biuro Karier dla Ciebie” - inicjatywie powstałej z ramienia Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP. Jest to ogólnopolski projekt realizowany w dniach 25-29 maja 2020.

 

Studentów z polskich uczelni biorących udział w "Grze o Karierę" zapraszamy na mini warsztaty online "Umiejętność zadawania pytań – kluczowe narzędzie w pracy zespołowej i rozwoju osobistym".

WAŻNE: poniżej znajdują się warunki zapisów na wydarzenie. Wydarzenie odbędzie się zdalnie.

DATA: 28.05.2019 (czwartek), w godz. 14:00–15:00

GDZIE: online /Skype/ osoby zapisane otrzymają dzień przed wydarzeniem linka do warsztatów

 

Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z rolą, jaką pytania odgrywają w efektywnej komunikacji i wezmą udział w ćwiczeniach rozwijających umiejętność zadawania pytań:

  •  otwartych
  •  eksplorujących
  •  podążających

Cel warsztatów: Uczestnik będzie mógł zweryfikować własne zasoby oraz pozna podstawowe informację dotyczące obszarów: efektywnego słuchania i pracy pytaniami, które wspierają pracę zespołową i indywidualną.

Prowadzący: 

Piotr Szrajber - Coach Personalny, Absolwent szkoły ICF HPR Group. Uczestnik wielu zaawansowanych szkoleń między innymi „Treningu interpersonalnego”. W Biurze Karier odpowiada za Program Mentoringowy i obszar absolwencki. Absolwent wydziału aktorskiego (magister sztuki) Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze teatru, mediów i edukacji połączył z pracą trenera i coacha. Coach Action Learning z certyfikatem World Institute for Action Learning.

 

Zapisy:

Dla studentów Politechniki Warszawskiej za pośrednictwem Career Center (po zalogowaniu).

Dla studentów innych uczelni drogą mailową: zgłoszenie prosimy przesłać w terminie do 27.05.2020 do godz. 15:00 na adres warsztaty.bk@pw.edu.pl / Liczba miejsc ograniczona! 4 miejsca oprócz zapisów studentów z PW./ Prosimy o zapisywanie się przy pomocy maili wyłącznie w domenach uczelnianych. W przeciwnym wypadku zgłoszenie nie zostanie przyjęte.

UWAGA, AKTUALIZACJA: dla osób spoza Politechniki Warszawskiej miejsca zostały wyczerpane.

 

Informacja dla osób spoza Politechniki Warszawskiej:

Wysyłając zgłoszenie drogą mailową wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie przez Politechnikę Warszawską danych osobowych w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia wydarzenia online realizowanego w ramach projektu „Gra o Karierę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne dla udziału w wydarzeniu online. Przekazanie danych osobowych zawartych w e-mailu zgłoszeniowym ma charakter dobrowolny i odbywa się zgodnie z art. 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.). Administratorem danych osobowych jest Politechnika Warszawska z siedzibą przy pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa. Inspektor ochrony danych dostępny jest pod adresem e-mail: iod@pw.edu.pl. Uczestnik ma w każdej chwili prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania poprzez kontakt:

  • w formie elektronicznej, za pośrednictwem Biura Karier Politechniki Warszawskiej pod adresem biurokarier@pw.edu.pl,
  • telefoniczny, za pośrednictwem Biura Karier Politechniki Warszawskiej pod numerem 22 234 63 67

Dane będą przechowywane do zakończenia realizacji wydarzenia online w ramach projektu „Gra o Karierę” lub do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Lokalizacja

Online

Dane kontaktowe