• 08.06.2020
  • 14:00 - 16:00
Jak radzić sobie z krytyką?
Inne

Jak radzić sobie z krytyką?

W naszym życiu zarówno osobistym, jak i zawodowym bywamy narażeni na różnego rodzaju krytykę. Oceniają nas pozytywnie lub negatywnie koledzy, rodzina, współpracownicy, ludzie, których mijamy na ulicy, obcy w Internecie.

Czasem nie stanowi to dla nas problemu, a czasem dotyka bardzo głęboko, budząc trudne emocje. Strach przed tym niekiedy paraliżuje nasze działania. By nie narazić się na krytykę, np. nie podejmujemy się trudniejszych wyzwań, unikamy wystąpień publicznych. Przez to uciekają nam różne szanse.

Warto nauczyć się radzić sobie z negatywnymi ocenami, by nie wpływały one zanadto na realizacje naszych celów.

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na praktyczne warsztaty online, w czasie których uczestnicy dowiedzą się:

  • Co to jest krytyka i jakie są jej rodzaje?
  • Do czego służy krytyka?
  • Czy zawsze krytyka jest zła?
  • Kim jest krytyk?
  • Jak poradzić sobie w sytuacji, gdy ktoś nas krytykuje?

Dzięki uczestnictwu w warsztacie:

  • Bardziej świadomie podejdziesz do zjawiska krytyki
  • Uświadomisz sobie jakiego na jakiego rodzaju krytykę jesteś najbardziej wrażliwy/wa
  • Poznasz 7 wskazówek, jak lepiej radzić sobie z krytyką 

 

Prowadzące:

Aneta Dreksler - doradczyni zawodowa, coach kariery, trenerka. Skończyła liczne kursy poszerzające jej kompetencje zawodowe. Wspiera studentów w wytyczaniu ich ścieżki kariery i przygotowaniu do wkroczenia na rynek pracy. Duży nacisk kładzie na budowanie zdrowego podejścia do pracy, pozwalającego uniknąć w przyszłości wypalenia zawodowego.

Joanna Dostal – Kielczyk – doradca zawodowy, psycholog, trener, certyfikowany konsultant metody MTQ48 Mental Toughness badającej Odporność Psychiczną. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, poszukującymi swojej ścieżki zawodowej. Pomaga studentom w przygotowaniach do spotkania z pracodawcą.

 

Informacje organizacyjne:

DATA: 08.06.2020 (poniedziałek), w godz. 14:00 – 16:00

Wydarzenie realizowane online. Dane do logowania uczestnicy otrzymają w późniejszym terminie.

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź), czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center. 

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

 

Lokalizacja

Online

Dane kontaktowe