• 26.06.2020
  • 12:15 - 15:45
Efektywność osobista / Projektor Kariery
Warsztaty

Efektywność osobista / Projektor Kariery

Przyszedł czas sesji egzaminacyjnej i znowu nie jesteś w stanie efektywnie zaplanować nauki? 

To przez złe zarządzanie czasem? A może "przerywacze" są zbyt atrakcyjne? 

Dowiedz się jak przed sesją i winnych sytuacjach życiowych być efektywnym!


Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na e-szkolenie “Efektywność osobista”.

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

Program e-szkolenia:

  • Autodiagnoza stylu zarządzania sobą w czasie
  • Wyznaczanie celów i planowanie
  • Zarządzanie priorytetami
  • Złodzieje czasu – pochłaniacze czasu
  • Przerywacze pracy
  • Narzędzia pomocne w zarządzaniu sobą w czasie

Szkolenie poprowadzi BARTOSZ RUSEK

Ekspert w dziedzinie zarządzania i sprzedaży. Jest praktykiem biznesu - wiedzę zdobywał pracując i szkoląc się w firmach w Polsce i za granicą. Posiada 16 lat doświadczenia zawodowego, w tym także 8 lat doświadczenia jako Trener i Konsultant. W Brainstorm Group od 2008 roku. Obecnie pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Sprzedaży Brainstorm Group Sp. z o.o., oraz prowadzi projekty szkoleniowo-doradcze. Był trenerem wielu Szkół Trenerów. Szkolenia i projekty rozwojowe realizował dla takich branż i firm jak: FINANSE: PKO B.P., PZU SA, BGŻ BNP Paribas, Allianz, Warta, ING Usługi Finansowe, Business Lease Polska, Kredobank (Ukraina). Prywatnie, pomimo dużej aktywności zawodowej aktywnie uprawia wspinaczkę, turystykę górską i bieganie. Jego wielką pasją jest fotografia i podróże - w szczególności inspiruje go Nepal, który odwiedził już trzykrotnie.


Informacje organizacyjne:

DATA: 26 czerwca 2020 r. (piątek), w godz. 12:15-15:45

Wydarzenie realizowane online.

Na dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center. 


UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Lokalizacja

Online

Dane kontaktowe