• 02.07.2020 - 03.07.2020
  • 12:15 - 15:45
Jak budować konstruktywne relacje w miejscu pracy / Projektor Kariery
Warsztaty

Jak budować konstruktywne relacje w miejscu pracy / Projektor Kariery

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na DWUDNIOWE e-szkolenie “Jak budować konstruktywne relacje w miejscu pracy”.

Informacje organizacyjne:

DATY: 2 lipca i 3 lipca 2020 r. (czwartek i piątek), w godz. 12:15-15:45 

Wydarzenie realizowane online.

Na dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).


W programie e-szkolenia:

  • Komunikacja werbalna i niewerbalna
  • Aktywne słuchanie
  • Zasady udzielania informacji zwrotnej
  • Bariery w komunikacji
  • Emocje w komunikacji (ich rozpoznawanie, nazywanie oraz asertywne wdrażanie)
  • Indywidualny plan dalszego rozwoju inteligencji emocjonalnej

    Szkolenie poprowadzi BARTOSZ RUSEK

Ekspert w dziedzinie zarządzania i sprzedaży. Jest praktykiem biznesu - wiedzę zdobywał pracując i szkoląc się w firmach w Polsce i za granicą. Posiada 16 lat doświadczenia zawodowego, w tym także 8 lat doświadczenia jako Trener i Konsultant. W Brainstorm Group od 2008 roku. Obecnie pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Sprzedaży Brainstorm Group Sp. z o.o., oraz prowadzi projekty szkoleniowo-doradcze. Był trenerem wielu Szkół Trenerów. Szkolenia i projekty rozwojowe realizował dla takich branż i firm jak: FINANSE: PKO B.P., PZU SA, BGŻ BNP Paribas, Allianz, Warta, ING Usługi Finansowe, Business Lease Polska, Kredobank (Ukraina). Prywatnie, pomimo dużej aktywności zawodowej aktywnie uprawia wspinaczkę, turystykę górską i bieganie. Jego wielką pasją jest fotografia i podróże - w szczególności inspiruje go Nepal, który odwiedził już trzykrotnie.


Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).


Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center. 

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!


Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Lokalizacja

Online

Dane kontaktowe