• 09.07.2020 - 10.07.2020
  • 12:15 - 15:45
Rozmowa z inwestorami z elementami autoprezentacji / Projektor Kariery
Warsztaty

Rozmowa z inwestorami z elementami autoprezentacji / Projektor Kariery

Czy myślisz o realizacji własnych projektów? Pamiętaj, że będą Ci do tego potrzebne fundusze!

Jak pozyskać inwestora? Dowiesz się tego uczestnicząc w szkoleniu.


Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na DWUDNIOWE e-szkolenie “Rozmowa z inwestorami z elementami autoprezentacji”.

Informacje organizacyjne:

DATY: 9 lipca i 10 lipca 2020 r. (czwartek i piątek), w godz. 12:15-15:45

Wydarzenie realizowane online.

Na dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.


Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

W programie e-szkolenia:

  • Wartość rynkowa innowacji
  • Charakterystyka różnego typu inwestorów
  • Oczekiwania inwestorów
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji
  • Kluczowe elementy prezentacji


Szkolenie poprowadzi IRENEUSZ WOLSKI

Ekspert w dziedzinie budowania pozycji lidera, sztuki prezentacji i perswazji, a także komunikacji i efektywności. Specjalizuje się w szkoleniach i coachingach biznesowych, rekrutacji i selekcji, zarządzaniu kompetencjami, ośrodkami ocen i rozwoju. Ukończył Politologię na Uniwersytecie Śląskim oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim. Certyfikowany konsultant i trener Herrmann Brain Dominance Instrument.

Od ponad 15 lat realizuje projekty doradcze i szkoleniowe. Doświadczenia zawodowe zdobywał m. in. jako konsultant i trener międzynarodowej firmy doradczej Ernst&Young. Ma za sobą ponad 1200 dni szkoleniowych oraz ponad 300 sesji coachingowych. Jego wielką pasją jest hokej – wraz ze swoją drużyną w 2009 roku zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski Amatorów.


Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).


Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center. 

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Lokalizacja

Online

Dane kontaktowe