Ewa P. Porębska | Ekspert architektury


„Ciągle pytano mnie, czy mój sukces był kwestią szczęścia, czy przeznaczenia, a ja za każdym razem odpowiadałam, że to kwestia ciężkiej pracy” – tak w przemówieniu z okazji otrzymania tytułu doktora honoris causa powiedziała kilkanaście lat temu Zaha Hadid.

 

Niezależnie od tego czy chcesz być architektem/architektką gwiazdą, czy  masz społeczne zacięcie i widzisz siebie w roli  aktywisty/aktywistki, na pewno czeka Cię ciężka praca – ale zapewniam, że jeśli architektura jest Twoją pasją, będzie to zajęcie fascynujące.

Poświeciłam architekturze 40 lat zawodowego życia i każdego dnia odkrywam w tej dziedzinie coś ciekawego. Współczesność stawia przed architektami /architektkami coraz nowsze wyzwania i trzeba być na to przygotowanym.

Jeśli chcesz porozmawiać o swojej ścieżce kariery, upewnić się czy podołasz wyzwaniom, a może potrzebujesz rady jak poruszać się w zawodowym środowisku, lub dowiedzieć jak zaistnieć w mediach i zdobyć międzynarodowe uznanie -  zapraszam, z radością podzielę się wiedzą!  

 




Powrót