Grzegorz Chuchra


Tak jak Ty jestem wychowankiem Politechniki Warszawskiej. Skończyłem informatykę oraz program Executive MBA ale to dasz radę skończyć bez mojego wsparcia. Doświadczenie którym mogę się podzielić zdobyłem jako współzałożyciel oraz CEO takich firm jak Predica oraz tedee.  

  

Jakim doświadczeniem mogę się z Tobą podzielić?  

  • Jak zbudować firmę bez zewnętrznego finansowania: z Predica przeszedł ścieżkę od założenie do "exit" bez zewnętrznego finasowania. Gdy sprzedawałem firmę w 2022 roku miała blisko 400 osób i oddziały w 7 krajach na 4 kontynentach.  

  • Od idei do produktu. Czyli jak zmaterializować swoje marzenia. Jak wygląda zrobienie produktu i wprowadzenie urządzenia do ponad 50 krajów. Jakie wyzwania będą czekać na Ciebie związane z projektowaniem urządzenia, produkcją, oprogramowaniem i utrzymywania go dla blisko 100 000 użytkowników (i rośnie).  

  • Globalna ekspansja: Czym różni się prowadzenie firmy usługowej od firmy produktowej. Jak jest różnica w globalnej ekspansji: skalowanie zespołu czy produkcji, wyzwania w otwieraniu firm w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, USA czy Egipcie. A może uruchamianie produkcji w Chinach?  

  

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tą tematyką lub obszarem bardziej przyziemnym, a równie potrzebnym, związanymi z działalnością operacyjną przedsiębiorstwa to "przesuń w prawo" ;)  

  

Czy złapiemy nić porozumienia? Do tanga trzeba dwojga. Na pewno znajdziemy wspólny język jeśli: 

  • Oddajesz się całkowicie swoim pasją. Bez kompromisów 

  • Masz pozytywne ADHD - ciągle niespokojni, ciągle szukający możliwości rozwoju 

  • Jesteś osobą która dotrzymuje obietnic. Działasz konsekwentnie i nie robisz wymówek 

  • Jeśli uprawiasz sporty to będzie dodatkowy temat do dyskusji Powrót