Joanna Bogacz Procter&Gamble


Cześć! 

Zapraszam Cię do Programu Mentoringowego Politechniki Warszawskiej. 

Na początek, kilka słów o mnie: 

Studiowałam Biotechnologię na Wydziale Chemicznym i nigdy nie pracowałam w zawodzie. Od początku swojej kariery, związałam się z przemysłem, który mnie wciągnął i zafascynował. Od 2010 roku pracuję w największej fabryce Gillette, zlokalizowanej w Łodzi. Kilkakrotnie zmieniałam role wewnątrz firmy, byłam na dwóch zagranicznych kontraktach, wielokrotnie podróżowałam służbowo do różnych odległych krajów, organizowałam i współprowadziłam ogólnopolskie konferencje wewnątrz firmy i naprawdę jestem szczęśliwa z tego, co udało mi się samodzielnie osiągnąć. Wierzę, że nic nie muszę, wszystko mogę i tą dewizą kieruję się w swoim życiu. 

Prywatnie, jestem właścicielką dwóch energicznych kotów, uwielbiam podróżować zarówno po Polsce jak i za granicą, wędrować po górach i zdobywać kolejne szczyty Korony Gór Polski, słuchać rocka, czytać kryminały i fantastykę i grać w planszówki.  

W czym mogę Ci pomóc i co mogę Ci zaproponować? 

Oferuję Ci otwarte dzielenie się moim doświadczeniem, pokazanie różnych możliwości rozwoju, zarówno zawodowego jak i osobistego. Przybliżę Ci temat efektywnej komunikacji do różnych grup docelowych (kadra zarządzająca, inżynierowie, technicy) a także kulturę pracy w międzynarodowej korporacji, w zróżnicowanym zespole.  Chętnie pomogę Ci przeanalizować sytuację, wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie, oszacować ryzyko i podjąć świadomą decyzję. Odpowiem na Twoje pytania dotyczące przeprowadzki do innego miasta, życia za granicą, przemyślanego planowania swojej kariery oraz nawiązywania relacji na odległość. 

Chętnie poznam też Twoje potrzeby i zainteresowania, a także dowiem się, czego szukasz, na czym Ci w życiu zależy i co Cię motywuje do działania – będąc Twoim mentorem chcę stworzyć z Tobą relację na płaszczyźnie koleżeńskiej. 

Może znasz już swoje potrzeby i szukasz konkretnego wsparcia, a może nie wiesz jeszcze w czym mentor może Ci pomóc i zastanawiasz się czy to dla Ciebie. 

W obu przypadkach, zapraszam Cię do kontaktu.  

Asia Bogacz"Powrót