Justyna Koziej Prezeska Zarządu Dr Koziej


Jestem podekscytowana, że będę mogła Cię lepiej poznać i powitać w moim kręgu. Budowanie nowych znajomości i poszerzanie światopoglądów to coś, co jest mi bliskie. Zastąpmy pojęcie "nie da się" na jak możemy tego dokonać?". Podczas naszej wspólnej podróży mentoringowej będziemy odkrywać kreatywne strategie przekładając je na praktyczne rozwiązania. 

Kilka słów o mnie: jestem absolwentką psychologii międzykulturowej (Uniwersytet SWPS), studiów podyplomowych z zarządzania (UW). Przez ponad 20 lat poruszam się w branży kosmetycznej, poświęcając ponad dekadę na wdrażanie i konsekwentną realizację strategii w firmie Dr Koziej. Te doświadczenia ukształtowały moje podejście do mentoringu, łącząc wiedzę akademicką z praktycznym podejściem biznesowym. 

Poza pracą lubię korzystać z życia. Uwielbiam biegać, szusować po stokach narciarskich i czuć wiatr na twarzy podczas żeglowania. Czytanie, podróżowanie i delektowanie się lokalną kuchnią to moje bramy do zrozumienia różnych kultur. Wiem, że te pasje sprawiają, że jestem lepszym mentorem - bardziej wyrozumiałym, relatywnym i wszechstronnym. Z niecierpliwością czekam na dzielenie się tymi doświadczeniami i uczenie się od Ciebie, gdy razem wyruszamy w tę mentorską podróż. 


I am excited to get to know you better and welcome you into my circle. Building new friendships and expanding world views is something I hold dear. Let's replace the notion of 'can't' with 'how can we do it?' During our monitoring journey together, we will explore creative strategies by translating and transforming them into practical solutions. 

A few words about me: I am a graduate of intercultural psychology (SWPS University), postgraduate studies in management (UW). I have been working in the cosmetics industry for over 20 years, spending more than a decade implementing and consistently executing strategy at Dr Koziej. These experiences have shaped my approach to mentoring, combining academic knowledge with a practical business approach. 

Outside of work, I enjoy life. I love to jog, ski and feel the wind in my face while sailing. Reading, travelling and enjoying local cuisine are my gateways to understand different cult.


 


Powrót