Paweł Biel


 

Po skończeniu informatyki na WEiTI PW, spędziłem praktycznie dwie dekady w konsultingu (głównie w IBM i EY). Pracowałem w większości krajów Europy, na olbrzymich (tysiące ludzi i budżety liczone w milionach USD)  projektach dla firm takich jak Shell, Pfizer, British American Tobacco, Philips czy Orlen.  

Od kilku wykorzystuję swoją wiedzę „pod drugiej stronie”, jako Execuvite Advisor, CIO czy Digital Transformation Office, pracując w dużych fimach o polskim kapitale. 

  

Będąc Wiceprezesem Zarządu ds. Digitalizacji w Grupie Amica, codziennie podejmuję decyzje, które mają na celu szukanie optymalnego rozwiązania. Tym bardziej, że świat rozwiązań IT stał się jednocześnie bardzo drogi, ale też przeładowany marketingowymi sloganami („….Blockchain, Metaverse, AI…”), które wciąż wieszczą przełomowe technologie, które „każdy CIO powinien wdrożyć”. A wszystkie te działania muszą przecież też funkcjonować zgodnie z uwarunkowaniami prawnymi i zachowaniem cyberbezpieczeństa. 

 

Jeśli IT kojarzy Ci się z czymś innym niż po prostu programowanie, networking lub hardware i chcesz zrozumieć, gdzie jest jego przełożenie na biznes…ale też biznesu na IT, to jestem odpowiednim mentorem, który wprowadzi Cię w ten temat.Powrót