Przemysław Szczygieł


Gratuluję decyzji o dołączeniu do Programu Mentoringowego PW. Mam nadzieję, że będzie to wartościowe doświadczenie. 

  

Chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami na temat pracy w firmie technologicznej. Podpowiem jak się poruszać po złożonej organizacji, planować kolejne kroki na ścieżce kariery i czerpać z tego radość. 

Wykształcenie zdobyłem na Wydziale Inżynierii Materiałowej PW, po czym spędziłem 3 lata w Norwegii na studiach doktoranckich. Od 16 lat pracuję w General Electric, firmie z długą tradycją, która przez całą swoją historię rozwija ciekawe technologie. 

Jako inżynier przez wiele lat pracowałem nad rozwojem i wdrażaniem procesów w fabrykach GE i u dostawców podzespołów do turbin gazowych i wiatrowych oraz rozwiązywaniem różnorodnych problemów produkcyjnych. Wiedza domenowa pozwalała mi dołączać do ciekawych projektów i współpracować z ludźmi z różnych organizacji, z odmiennym wykształceniem, pochodzeniem i stylami komunikacyjnymi. Był to wspaniały proces wymiany doświadczeń i nieustającej nauki.  

Od 2016 roku pracuję na stanowiskach managerskich prowadząc i rozwijając zespoły, z którymi wcześniej często współpracowałem, ciągle ucząc się nowych rzeczy. 

 Zapraszam do współpracy. Ja z tej relacji też zamierzam czerpać garściami :) Powrót