Warsztaty

Zgodnie z definicją, jaką znajdziecie na Wikipedii:

Akcelerator to urządzenie służące do przyspieszania cząstek elementarnych lub jonów do prędkości bliskich prędkości światła w próżni. Cząstki obdarzone ładunkiem elektrycznym są przyspieszane w polu elektrycznym.

Źródło: Wikipedia

Przyspiesz swoją karierę z Biurem Karier!

 

Czym jest Akcelerator Kariery?

To projekt stworzony we współpracy z pracodawcami, instytucjami rynku pracy oraz trenerami indywidualnymi.

Jego celem jest dzielenie się wiedzą i wsparcie rozwoju kompetencji i umiejętności istotnych na rynku pracy.

Co zyskujesz biorąc udział w Akceleratorze Kariery?

  • Wiedzę płynąca od praktyków biznesu i trenerów – doskonalenie umiejętności miękkich, których posiadanie ma coraz większe znaczenie w procesie rekrutacji.

Korzyści udziału:
- Tworzenie sieci kontaktów – spotkania w kameralnym gronie umożliwią nawiązanie kontaktów, które staną się Twoim zasobem, gdy będziesz stać przed wyzwaniami zawodowymi;
- Na życzenie uczestnika zaświadczenie poświadczone przez naszych partnerów – jeśli weźmiesz udział w min. 3 warsztatach w danej edycji;
- Zastanawiasz się, czy dana firma to miejsce dla Ciebie? Akcelerator Kariery to również możliwość poznania wartości i kultury organizacyjnej panujących w firmie;

Zapisy:

Aby wziąć udział w programie, należy zapisywać się każdorazowo na wybrane przez siebie warsztaty, o których będziemy informować na portalu Biura Karier PW. Zapisy będą możliwe tylko za pośrednictwem Career Center dla zalogowanych studentów i absolwentów PW. 

Program Akcelerator Kariery organizowany jest we współpracy z Partnerami Biura Karier Politechniki Warszawskiej.

Więcej informacji o najbliższych warsztatach realizowanych w ramach Akceleratora Kariery szukaj na portalu BK PW w "Wydarzeniach".

Wszystkim Uczestnikom poprzedniej edycji Akceleratora Kariery dziękujemy za udział i zaangażowanie w dotychczasowe wydarzenia!