• 08.06.2021

Akademia Grupy Azoty

Akademia Grupy Azot to cykl spotkań w formule online z Pracownikami Grupy Kapitałowej, którzy przedstawiają obszar swojej działalności, dzięki czemu umożliwiają Studentom i Doktorantom zapoznanie się ze specyfiką pracy w największym przedsiębiorstwie chemicznym w Polsce.

Po zakończeniu każdego spotkania naszą małą tradycją stała się organizacja konkursu w którym można wygrać atrakcyjne gadżety z logo Grupy Azoty.

Najbliższe spotkanie, które odbędzie się już 8 czerwca 2021 r. (tj. wtorek), o godzinie 12.00, poświęcone będzie technologiom wytwarzania przyrostowego związanych z drukiem 3D.

W roli prelegenta wystąpi Pan Artur Włudarczyk - Absolwent Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej. Menedżer produktu w Centrum Materiałów do Druku 3D Grupy Azoty S.A., uczestnik Wielkiego Wyzwania Energia organizowanego przez NCBiR.