• 21.09.2023
  • Inne

II edycja e-Health Hackathon!

II edycja e-Health Hackathon!

To już ostatni moment na rejestrację do udziału w II edycji e-Health Hackathon!

Zostały ostatnie miejsca!


Edukacyjny maraton programistyczny e-Health Hackathon skierowany jest do studentów, młodych innowatorów i przedstawicieli start-upów.

To nie tylko okazja do przekształcenia swojego pomysłu w praktyczne rozwiązania informatyczne, ale także szansa na zdobycie 20 000 zł i networking z liderami branży life-science w Polsce oraz przedstawicielami administracji publicznej. 


Zwycięski zespół, oprócz nagrody pieniężnej, zyska szansę zaprezentowania swojego rozwiązania przed Grupą ds. Interesu Publicznego WHIH, w skład której wchodzą przedstawiciele administracji publicznej, oraz na wsparcie w dalszym rozwoju projektu. 

Celem tegorocznej odsłony jest wypracowanie praktycznego rozwiązania informatycznego, które wesprze pacjentów, lekarzy i system ochrony zdrowia w obszarze hematoonkologii, w tym szczególnie przewlekłej białaczki limfocytowej i szpiczaka plazmocytowego. 

Maraton programistyczny e-Health Hackathon już 7-8 października 2023 r. w Warszawie.

Więcej informacji i formularz rejestracyjny: https://federacjaprzedsiebiorcow.pl/projekty/ii-edycja-hackathonu-7-8-10-2023/

 

Organizatorzy: pod auspicjami Warsaw Health Innovation Hub: Janssen Polska, Roche Polska, Takeda Pharma, Federacja Przedsiębiorców Polskich. Partnerzy i patroni: Public Policy, Centrum e-Zdrowia, Polskie Towarzystwo Hematologów i Transfuzjologów oraz Stowarzyszenie Hematologii Nowej Generacji. Patroni medialni: biotechnologia.pl, cowzdrowiu.pl oraz rynekzdrowia.pl. Patronat honorowy: Minister Zdrowia i Agencja Badań Medycznych.

Przeczytaj więcej