• 04.02.2021
  • Warsztaty

Latający Stolik Biura Karier na Wydziale Zarządzania

Uwaga, uwaga!

Zespół Biura Karier nadciąga. Rozpoczyna wirtualną podróż po Wydziałach by być bliżej Was i Waszych potrzeb dotyczących rynku pracy i rozwoju zawodowego.

W ramach „Latającego stolika” pojawimy się w środę (23.02.2021) w godzinach 14.15-16.00 na Platformie MS Teams i będziemy dostępni dla studentów Wydziału Zarządzania.

Podczas wydarzenia, będziesz mogła/mógł poznać:

• 10 rzeczy, które warto wiedzieć planując swoją karierę – 30 minutowy webinar
    • A zaraz po nim skonsultujesz swoje CV, dowiesz się jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz jak efektywnie szukać pracy.

Jeśli zaś mierzysz się z jakimś wyzwaniem, zastanawiasz się jak pokierować swoją karierą. A może brakuje Ci motywacji, wytrwałości? O tym tez możesz z nami porozmawiać w trakcie speed coachingu – krótkiego, spontanicznego. Coachingu z inspirującymi kartami coachingowymi.

Co zrobić, żeby wziąć udział w „Latającym stoliku”?

• Zapisz się na webinar – startujemy o 14:15, dzień przed wydarzeniem otrzymasz link
    • Na konsultację możesz zapisać się po zakończeniu webinaru
    • Jeśli nie pasuje Ci termin - to nic straconego, skorzystaj z zapisów na konsultacje, za pośrednictwem naszego portalu tutaj

Do zobaczenia!