• 02.02.2021
  • Wydarzenie studenckie

Mentor przyspieszy twoją karierę.  Nie przegap swojej szansy!

Studentko, Studencie, rozpoczynamy kolejną edycję Programu Mentoringowego!

W trwającym 5 miesięcy programie zbudujesz relację i otrzymasz wsparcie od osoby , która osiągnęła sukces zawodowy mierzony wysoką pozycją w swojej branży. Trudno wyobrazić sobie lepszy impuls na starcie  kariery. Wielu studentów, którzy brali udział w poprzednich edycjach programu, ocenia kontakt z liderami jako bezcenny. Relacje, które nawiązują się w trakcie mentoringu często przeradzają się w trwałą współpracę.

W tym roku, na wasze zgłoszenia, czeka wyjątkowo duża i silna grupa mentorów. Zaproszeni mentorzy reprezentują całą paletę branż od IT, logistyki, po produkcję i zarządzanie w biznesie. Działają na obszarze całego świata, między innymi w Niemczech, Francji, Kanadzie, a także Azji i Pacyfiku, oraz oczywiście na terenie Polski.

Nabór do Programu Mentoringowego Biura Karier PW, kierowany jest  do studentów minimum 3 roku studiów.

Twój pierwszy krok to wybór Mentora i przesłanie na wskazany adres swojego CV oraz napisanie odpowiedzi na proste pytania: Dlaczego chcesz bym został twoim mentorem?  W jakim obszarze, pomyśle albo projekcie  potrzebujesz wsparcia?

Od 15-go lutego na stronie Biura Karier PW znajdziesz profile Mentorów.  Warto się pospieszyć i nie przegapić tej daty,  bo duże znaczenie będzie miała kolejność zgłoszeń.

Wspomnienie pierwszej edycji, refleksje uczestników

Powodzenia!

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej