• 07.04.2021
 • Inne
 • Machine Learning - co kryje się w opiniach klientów? Topic modeling w praktyce

  Machine Learning - co kryje się w opiniach klientów? Topic modeling w praktyce

  Biuro Karier PW oraz Procter & Gamble Poland zapraszają na webinar w ramach Akceleratora Kariery (projekt dedykowany wszystkim studentom i absolwentom Politechniki Warszawskiej):

  "Machine Learning - co kryje się w opiniach klientów? Topic modeling w praktyce"

  KIEDY: 16.04.2021 (piątek), 12:15-13:45

  Webinar odbędzie się z wykorzystaniem platformy Google Colab. Zapisane osoby otrzymają link do spotkania dzień przed wydarzeniem.

  Zapisy trwają do 15.04.2021 do godz. 12:00.

  W programie:

  • Uzyskacie informacje o tym czym jest Topic modeling;
  • Dowiecie się jakie są popularne metody (np. LDA, BERTopic) oraz ich zastosowania w praktyce biznesowej. 

  Do udziału w webinarze zapraszamy uczestników posiadających podstawową znajomość Pythona oraz dostęp do komputera i konta Google - w warsztacie będziemy korzystać z Google Colab.

  Webinar poprowadzi Dariusz Kleczek

  Kilka słów od prowadzącego:

  W pracy zajmuję się znajdowaniem możliwości oraz budowaniem modeli do automatyzacji pracy przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Po pracy spędzam czas z 4-letnią córką. Kiedy się urodziła, postanowiłem zbudować aplikację, która będzie generować wiersze dla dzieci. Zacząłem wtedy studiować obszar NLP, który z czasem coraz bardziej mnie wciągał. W ciągu ostatniego roku wytrenowałem i opublikowałem model BERT dla języka polskiego (Polbert). Wykorzystałem go między innymi w wygranym konkursie Poleval 2020 do ujednoznacznianie znaczeń słów. Współorganizuję również spotkania praktyków NLP w ramach Polish NLP Meetup group.

  Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center. 

  https://bkpw.jobteaser.com/pl/backend/events/105842-machinelearning-co-kryje-sie-w-opiniach-klientow-topic-modeling-w-praktyce

  UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

   

  Przeczytaj więcej