• 09.04.2021
  • Czat na żywo/webinar

Agile – zwinne zarządzanie projektami

Biuro Karier PW oraz Sii zapraszają na webinar w ramach Akceleratora Kariery (projekt dedykowany wszystkim studentom i absolwentom Politechniki Warszawskiej):

"Agile – zwinne zarządzanie projektami"

KIEDY: 22.04.2021 (czwartek), 16:00-17:30

Zapisane osoby otrzymają link do spotkania dzień przed wydarzeniem.

Zapisy trwają do 21.04.2021 do godz. 12:00.

Webinar poprowadzi Ewelina Wińska – Agile & Atlassian Consultant w Sii. Ewelina jest ekspertem Agile z doświadczeniem doradczym w branży IT i HiTech. Jest założycielką i dyrektor zarządzającą Girls in Tech Poland oraz wykładowcą na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

W programie:

• Chcielibyście dowiedzieć się czym jest Agile?
    • Jaką wartość wnosi do organizacji i zarządzania projektami?
    • Opowiem Wam jak wygląda praca Konsultanta Agile jako interesująca ścieżka kariery.
    • Dowiecie się również jak wykorzystać zwinne podejście podczas realizacji projektów na uczelni lub we własnym Startupie.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!