• 28.09.2020

Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK 2020

Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK są corocznym wydarzeniem na Politechnice Warszawskiej. Skupia nowych studentów, maturzystów oraz osoby zaciekawione techniką oraz aktywnościami prezentowanymi przez organizacje studenckie, w tym koła naukowe.

Celem Targów jest zachęcenie nowych studentów do wstępowania w szeregi kół naukowych, a także promowanie nienaukowej aktywności studenckiej. Tegoroczny KONIK jest w barwach zieleni, ponieważ motywem tej edycji jest ekologia i ochrona środowiska. KONIK chce podkreślić jak wiele zawdzięczamy naturze i jak szybko wykorzystujemy jej zasoby, a także pokazuje co możemy zrobić dla przyrody i jak o nią dbać. W tym roku wydarzenie odbywa się całkowicie zdalnie, aby każdy bez względu na obecną sytuację mógł w nim uczestniczyć.

Targi KONIK wpisały się już w tradycję Politechniki Warszawskiej. Od 17 lat studenci działający w Kołach Naukowych prezentują swoje projekty, opowiadają o swojej działalności i zarażają pasją.

Jesteś nowym studentem? Tegorocznym maturzystą? A może po prostu interesuje cię technika w każdym wydaniu i cechuje niezaspokojona ciekawość? KONIK jest wydarzeniem, na którym nie może cię zabraknąć.

Przekonaj się już 10 i 11 października, jakie cuda powstają na Politechnice Warszawskiej po godzinach!