• 26.02.2021
Mentoring w duńskiej firmie - przykład warszawskiego oddziału Netcompany

Mentoring w duńskiej firmie - przykład warszawskiego oddziału Netcompany

Netcompany, Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Ambasada Królestwa Danii zapraszają na webinar "Mentoring w duńskiej firmie na przykładzie warszawskiego oddziału Netcompany".

Studiujesz IT na Politechnice Warszawskiej? A może IT to obszar dobrze Ci znany bez względu na kierunek studiów?

Jeśli tak, to wydarzenie jest dla Ciebie.

Kiedy: 26.02 (piątek) / 11:00-12:00 / webinar prowadzony w języku polskim

ZAPISY do 25.02.2021 do godz. 16:00

Mentoring jest jednym z kluczowych elementów kultury organizacyjnej w Netcompany na całym świecie, a polski oddział firmy nie jest wyjątkiem. Jeśli jesteście zainteresowani pracą w firmie specjalizującej się w consultingu IT o wyraźnie duńskiej kulturze organizacyjnej, to spotkanie jest dla Was. Do rozmowy zaprosiliśmy Pawła Gawędzkiego i Bartłomieja Kokota, którzy są przykładem pary mentorskiej (Mentora i Mentee) z warszawskiego biura Netcompany. Na podstawie własnych doświadczeń opowiedzą między innymi o:

• Modelu mentoringu stosowanym w Netcompany: kim jest Mentor, jaka jest rola Mentora, czy każdy pracownik ma Mentora?
  • Jak mentoring wpisuje się w duńską kulturę organizacji: dlaczego mentoring jest w Netcompany tak ważny?
  • Jak wygląda relacja Mentor-Mentee: jak wyglądają spotkania z Mentorem, o czym rozmawia się z Mentorem?
  • Swoich osobistych doświadczeniach: co daje im Mentoring, czego nie udałoby się bez niego osiągnąć?

Jeżeli odpowiedzi na powyższe pytania ciekawią Was, to koniecznie weźcie udział w webinarze. Nasi Goście chętnie odpowiedzą na dodatkowe pytania studentów dotyczące duńskiej kultury organizacyjnej, mentoringu, a także codziennej pracy w Netcompany.

Informacje o prowadzących webinar:

Paweł Gawędzki, Managing Architect w Netcompany Poland

Paweł ukończył Politechnikę Białostocką na kierunku Informatyka na specjalizacji Hardware. Karierę zawodową rozpoczął w 2008 roku, Zanim dołączył do Netcompany w 2017 budował swoje doświadczenie w firmie z branży ubezpieczeniowej i software house. Od zawsze jego specjalnością jest Java – niezależnie od tego, czy programuje rozwiązanie webowe, desktopowe, chmurowe, czy projektuje i koduje system. Aktualnie pełni rolę Mentora 4 pracowników Netcompany. Prowadzi zajęcia z backendu dla studentów Politechniki Warszawskiej.

Bartłomiej Kokot, Consultant w Netcompany Poland

Bartek ukończył Informatykę na Politechnice Poznańskiej na specjalizacji Gry i Aplikacje Webowe w 2018 roku. Zdobywszy pierwsze doświadczenia zawodowe, rozpoczął pracę w Netcompany w 2019 roku, gdzie dotychczas pracował nad dwoma projektami z obszaru technologii chmurowych (Salesforce i AWS). Aktualnie pracuje nad integracją pomiędzy publicznymi systemami informatycznymi w Danii i systemami klientów.

Osoby zapisane otrzymają link do spotkania dzień przed wydarzeniem. Spotkanie organizowane na platformie MS Teams.

Zapisy możliwe po zalogowaniu do Career Center. ZAPISY do 25.02.2021 do godz. 16:00

Netcompany dowiedz się więcej

Sprawdź stronę KARIERA Netcompany: https://www.netcompany.com/pl/Kariera