• 01.03.2021 - 12.03.2021
Kariera inżyniera Wydziału MEiL

Kariera inżyniera Wydziału MEiL

Zespół Biura Karier nadciąga. W naszej wirtualnej podróży zawitamy na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa, by być bliżej Was i Waszych potrzeb dotyczących rynku pracy i rozwoju zawodowego.

W ramach wydarzenia „Kariera inżyniera Wydziału MEiL” pojawimy się w piątek (12.03.2021) w godzinach 12.00-16.00 na Platformie MS Teams.

Podczas wydarzenia będziesz mogła/mógł:

• poznać podczas 30 minutowego webinaru 10 rzeczy, które warto wiedzieć planując swoją karierę
  • zadać nam pytania na interesujące Cię tematy związane z rozwojem kariery podczas sesji Q&A.

Będzie też możliwość skonsultowania swojego CV zaraz po webinarze, dowiedzenia się się jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz jak efektywnie szukać pracy.

Jeśli zaś mierzysz się z jakimś wyzwaniem, zastanawiasz się jak pokierować swoją karierą. A może brakuje Ci motywacji, wytrwałości? O tym tez możesz z nami porozmawiać w trakcie speed coachingu – krótkiego, spontanicznego. Coachingu z inspirującymi kartami coachingowymi.

Co zrobić, żeby wziąć udział w wydarzeniu?

Zapisz się na webinar – startujemy o 12.00, dzień przed wydarzeniem otrzymasz link.

Na konsultację możesz zapisać się po zakończeniu webinaru.

Jeśli nie pasuje Ci termin - to nic straconego, skorzystaj z zapisów na konsultację, za pośrednictwem naszego portalu tutaj

Do zobaczenia!