• 26.05.2021
Wprowadzenie produktu na rynek - pierwsza faza cyklu życia produktu
Czat na żywo/webinar

Wprowadzenie produktu na rynek - pierwsza faza cyklu życia produktu

Biuro Karier PW oraz L’Oréal Warsaw Plant zapraszają na webinar Wprowadzenie produktu na rynek, jako pierwsza faza cyklu życia produktu, w ujęciu projektowym.

Spotkanie odbędzie się online.

Kiedy: 26 maja 2021 (środa), w godz. 14:15-16:15

Zapisy trwają do 25.05.2021 do godz. 14:00

Osoby zapisane otrzymają link dzień przed spotkaniem.

Szczególnie zapraszamy studentów z kierunków związanych z logistyką oraz zarządzania produkcją.

Podczas webinaru dowiecie się:

• czym charakteryzuje się rynek kosmetyczny i jakie wyzwania stawia przed jednostkami produkcyjnymi
  • jak wygląda wdrożenie produktu w fabryce
  • z jakich elementów składa się globalny łańcuch dostaw L'Oreal
  • jak zaplanować pierwszą produkcję

Webinar poprowadzą:

Emilia Sobolewska - Absolwentka Politechniki Warszawskiej na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej, a także Uczelni Łazarskiego na wydziale Ekonomii Menadżerskiej. Swoja przygodę w L’Oréal rozpoczęła od stażu w dziale Ochrony Środowiska, gdzie uczestniczyła w projekcie redukcji wpływu fabryki na środowisko.
W 2015 roku dołączyła do zespołu Inżynierów Projektu, gdzie koordynowała projekty związane z przepływem towarów, optymalizacja procesów i redukcją strat materiałowych. Razem z zespołem współtworzyła Politykę Odpowiedzialności Społecznej, której celem jest osiągnięcie równowagi między interesem ekologicznym i społecznym, a efektywnością i dochodowością firmy.

3 lata temu objęła stanowisko Kierownika Wdrożeń Produktu, gdzie odpowiada za wprowadzenie na rynek produktów dla najwiekszego klienta, kierując pracami w fabryce od koncepcji po produkcję.

Katarzyna Choińska - absolwentka kierunku Logistyka Wyższej Szkoły Gospodarstwa Wiejskiego oraz Administracja Politechniki Warszawskiej. W czasie studiów pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej organizacji studenckiej Erasmus Student Network PW.

Swoje pierwsze kroki w L’Oréal stawiała na stażu w Dziale Logistyki, podczas którego koordynowała projekt redukcji czasu magazynowania komponentów. W 2017 roku objęła stanowisko Specjalisty ds. Zaopatrzenia. Do jej obowiązków należało zarządzanie dostawami, jednocześnie zmniejszając potencjalne koszty destrukcji opakowań.

Od 3 lat przygotowuje strategię oraz plan produkcji jednej z najbardziej dynamicznych kategorii produktowych w grupie w L’Oréal.

Już dzisiaj możesz zapoznać się z zakładką Kariera całej Grupy L’Oréal:

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.