• 31.05.2022
Rakietą w stronę kariery - jak przygotować się do dobrego startu?
Spotkanie z Pracodawcą

Rakietą w stronę kariery - jak przygotować się do dobrego startu?

Biuro Karier PW zaprasza studentów Wydziału Inżynierii Lądowej PW oraz Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska PW na spotkanie z przedstawicielami firmy Aldesa Rakietą w stronę kariery - jak przygotować się do dobrego startu?

Studenci będą mogli poznać różne ścieżki rozwoju kariery zawodowej po ukończeniu studiów z zakresu Budownictwa oraz posłuchają również o ciekawych doświadczeniach zawodowych Dyrektora Działu Gwarancji i Reklamacji - Cezarego Orzechowskiego.

Kiedy: 02.06.2022 (czwartek) w godz. 15:15-16:45.

Do kiedy zapisy: do 01.06.2022 do godz. 14:00

W programie spotkania między innymi:

• Prezentacja firmy Aldesa oraz jej najciekawszych realizacji
  • Możliwe ścieżki rozwoju kariery po studiach inżynierskich
  • Kompetencje i umiejętności istotne w budownictwie
  • Program Rozwojowy „Rakieta”
  • Panel dyskusyjny ze studentami

Prowadzący:

Cezary Orzechowski

Magister Inżynier Inżynierii Środowiska, certyfikowany Project Manager PMP®. W swojej karierze realizował projekty z sektora infrastrukturalnego, kubaturowego, przemysłowego oraz technologicznego. Karierę w firmie Aldesa zaczynał jako Koordynator Robót Sanitarnych. Aktualnie pełni funkcję Dyrektora Działu Gwarancji i Reklamacji i zarządza kilkudziesięcioma projektami w kraju i za granicą. Stale pracuje nad rozwojem swoich kompetencji. Oprócz zagadnień z branży budowlanej interesuje się przywództwem, negocjacjami i technicznymi aspektami zarządzania projektami.

Alicja Wiśniewska

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Karierę w firmie Aldesa zaczęła od stażu w dziale HR. Aktualnie pełni funkcję Specjalisty ds. Rekrutacji i Rozwoju. Zrealizowała setki procesów rekrutacyjnych głównie w sektorze budowlanym. Bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim, aktualnie uczy się także języka hiszpańskiego. W niedalekiej przyszłości planuje dalsze kształcenie się w obszarze Employer Brandingu. Czas wolny poświęca lekturze, ćwiczeniom oraz podróżom.

Aldesa Polska jest spółką należącą do hiszpańskiej firmy budowlanej Grupo Aldesa, która została utworzona w Madrycie w 1969 roku. W Polsce działa od 2007 roku na terenie całego kraju jako generalny wykonawca obiektów w budownictwie, sektorze przemysłowym, infrastrukturze, energetyce, a także w obszarze technologii. Od stycznia 2017 działa także na Słowacji, Węgrzech i w Danii. Więcej informacji na temat naszej firmy oraz aktualne oferty pracy i praktyk znajdziecie na naszej stronie internetowej: www.aldesa.pl/.

Do kiedy zapisy: do 01.06.2022 do godz. 14:00

ZAPISY możliwe jedynie przez Career Center dla zalogowanych użytkowników.

Kampus główny PW, szczegóły podamy wkrótce