• 15.11.2022
Od potrzeby konsumenckiej do produktu na półce – praca w Research & Developpment
Spotkanie z Pracodawcą

Biuro Karier PW, zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej na spotkanie z Procter & Gamble.
Kiedy: 15.11.2022 (wtorek) 14:30-16:00
Gdzie: sala 5.02 / Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, ul. Rektorska 4, Warszawa

Zastanawiasz się czy kariera w R&D jest dla Ciebie?

Chcesz wiedzieć, jak powstają produkty, z którymi stykasz się na co dzień?

Przyjdź na spotkanie informacyjne zorganizowane przez Biuro Karier PW z przedstawicielkami firmy P&G i dowiedz się jak postulować na płatny staż w jednym z europejskich centrów badawczo-rozwojowych.

W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli przyjrzeć się z bliska procesowi, który towarzyszy rozwijaniu nowych produktów, począwszy od niewyartykułowanej potrzeby klienta, poprzez prace nad odpowiednimi technologiami, które tę potrzebę zaadresują, aż do momentu, gdy produkt trafia na sklepowe półki.

Poznają cały przekrój zawodów, które składają się na organizację R&D i Engineering, a także dowiedzą się, jak zrobić pierwszy krok, by rozpocząć karierę w P&G i zaaplikować na płatny staż na okres wakacyjny 2023.

Prowadzące:

Ania Podburaczyńska:
absolwentka Ecole Nationale Superieure de Chimie, Biologie et Physique w Bordeaux, od sześciu lat pracująca w P&G Brussels Innovation Center w R&D, aktualnie w dziale formulacji europejskich płynów do naczyń.

Aleksandra Pięta:
absolwentka kierunku Technologia Chemiczna na Politechnice Wrocławskiej, uczestniczka stażu w P&G Brussels Innovation Center w R&D w 2020r, od 1.5 roku pracuje w P&G Europe Supply Network Hub dla Gillette

Wydarzenie organizowane dla studentów Politechniki Warszawskiej.

Zapisy możliwe po zalogowaniu się na platformie rekrutacyjnej Career Center:

Procter & Gamble to jedna z największych firm dóbr konsumpcyjnych na świecie, istniejąca od ponad 180 lat. Jej najbardziej znane marki to Ariel®, Lenor®, Gilette®, Oral-B®, Always®, Pampers®, Pantene Pro-v®, a także wiele, wiele innych. Firma inwestuje 2 miliardy dolarów rocznie w prace badawczo-rozwojowe (R&D), więcej niż jakikolwiek inny konkurent na rynku.

Zapraszamy do odwiedzenia strony z ofertami: