• 07.06.2024
DZIEŃ OTWARTY / Fabryka Mars Sochaczew
Wizyta studyjna

DZIEŃ OTWARTY / Fabryka Mars Sochaczew

Twój kot wybiera Whiskas? Masz twarde dowody na to, że twój pies lubi Pedigree? Już 7.06 będziesz mieć niesamowitą okazję, aby obejrzeć jak tworzone jest ulubione jedzenie twojego ukochanego pupila.

Firma Mars Polska zaprasza studentów i studentki Politechniki Warszawskiej ostatniego roku studiów inżynierskich oraz studiów magisterskich takich kierunków jak: Automatyka i Robotyka, Automatyka i Robotyka stosowana, Automatyka, Robotyka i informatyka przemysłowa, Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcji, Elektrotechnika, Inżynieria chemiczna i procesowa, Inżynieria mechaniczna, Inżynieria Środowiska, Inżynieria zarządzania, Mechanika i budowa maszyn, mechanika i projektowanie maszyn, mechatronika, robotyka i automatyka, ochrona środowiska, Zarządzanie i inżynieria produkcji.

W trakcie wycieczki będziecie mieć okazję poznać lepiej firmę Mars, jak przebiegają procesy produkcyjne, a także w praktyce wziąć udział w rozwiązaniu praktycznego case study związanego z funkcjonowaniem fabryki.

Już teraz zarezerwuj sobie termin 7.06.2024 w godzinach 8.30-17.00 i zobacz, jak Tworzymy lepszy świat dla zwierząt!

Termin: 7.06.2024 (piątek)

Godziny: 8:30-17:00 (zakres godzinowy łącznie z czasem dojazdu; firma MARS zapewnia transport w obie strony)

ZAPISY trwają do 05.06.2024 do godz. 12:00

Osoby zakwalifikowane otrzymają mailowo informacje o lokalizacji miejsca zbiórki z PW.

Plan wydarzenia:

• 8.30 Wyjazd spod Politechniki Warszawskiej (osoby zakwalifikowane otrzymają mailowo informacje o lokalizacji miejsca zbiórki z PW)
  • 9.30 – 11.00 Wejście do fabryki, sesja wprowadzająca, przygotowanie do wycieczki
  • 11.00 – 13.00 Wycieczka po fabryce jedzenia dla zwierząt
  • 13.00-14.00 Lunch zapewniony przez MARS
  • 14.00-15.30 Część warsztatowa, wymiana doświadczeń, rozwinięcie tematów poznanych w trakcie wycieczki
  • 15.30 – 17.00 Wyjazd z fabryki i powrót na Politechnikę Warszawską (w zależności od ruchu na drodze, czas może się różnić)

ZAPISY trwają do 05.06.2024 do godz. 12:00.

Zapisz się już dziś za pośrednictwem platformy rekrutacyjnej Career Center.

Sochaczew