• 07.06.2024
DZIEŃ OTWARTY / Fabryka Mars Janaszówek
Wizyta studyjna

DZIEŃ OTWARTY / Fabryka Mars Janaszówek

Lubisz czekoladę? A może po prostu lubisz lecieć w kulki i chcesz zobaczyć jak produkowane są M&M’s lub czy prawy i lewy Twix pochodzą z tej samej fabryki? Już 7.06 będziesz mieć niesamowitą okazję, aby się tego dowiedzieć!

Firma Mars Polska zaprasza studentów i studentki Politechniki Warszawskiej ostatniego roku studiów inżynierski oraz studiów magisterskich takich kierunków jak: Automatyka i Robotyka, Automatyka i Robotyka stosowana, Automatyka, Robotyka i informatyka przemysłowa, Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcji, Elektrotechnika, Inżynieria chemiczna i procesowa, Inżynieria mechaniczna, Inżynieria Środowiska, Inżynieria zarządzania, Mechanika i budowa maszyn, mechanika i projektowanie maszyn, mechatronika, robotyka i automatyka, ochrona środowiska, Zarządzanie i inżynieria produkcji.

W trakcie wycieczki będziecie mieć okazję poznać lepiej firmę Mars, zobaczyć, jak przebiegają procesy produkcyjne a także w praktyce wziąć udział w rozwiązaniu praktycznego case study związanego z funkcjonowaniem fabryki.

Już teraz zarezerwuj sobie termin 7.06.2024 w godzinach 8.30-17.00 i zobacz, jak Inspirujemy chwile codziennego szczęścia!

Termin: 7.06.2024 (piątek)

Godziny: 8:30-17:00 (zakres godzinowy łącznie z czasem dojazdu; firma MARS zapewnia transport w obie strony)

ZAPISY trwają do 06.06.2024 do godz. 12:00

Osoby zakwalifikowane otrzymają mailowo informacje o lokalizacji miejsca zbiórki z PW.

Plan wydarzenia:

• 8.30 Wyjazd spod Politechniki Warszawskiej (osoby zakwalifikowane otrzymają mailowo informacje o lokalizacji miejsca zbiórki z PW)
  • 9.30 – 11.00 Wejście do fabryki, sesja wprowadzająca, przygotowanie do wycieczki
  • 11.00 – 13.00 Wycieczka po fabryce czekolady
  • 13.00-14.00 Lunch zapewniony przez MARS
  • 14.00-15.30 Część warsztatowa, wymiana doświadczeń, rozwinięcie tematów poznanych w trakcie wycieczki
  • 15.30 – 17.00 Wyjazd z fabryki i powrót na Politechnikę Warszawską (w zależności od ruchu na drodze, czas może się różnić)

ZAPISY trwają do 06.06.2024 do godz. 12:00.

Zapisz się już dziś za pośrednictwem platformy rekrutacyjnej Career Center.

Janaszówek