• 03.11.2020
  • Wydarzenie studenckie

BEST Hacking League - ostatni dzień rejestracji!

Stowarzyszenie BEST zaprasza na Hackaton:  BEST Hacking League , organizowany na Politechnice Warszawskiej. Wydarzenie jest stworzone dla studentów i przez studentów. To niezwykła możliwość przetestowania swoich umiejętności programistycznych i mechanicznych, ale co jest być moze jeszcze wiekszą wartością, także pracy w zespole i wobec presji czasu.

Dziś ostatni dzień w którym można się zarejestrować! http://bityl.pl/A3Rsm

BHL otwiera możliwość sprawdzenia swojej kreatywności, daje okazję by uwolnić wyobraźnie i w nieszablonowy sposób znaleźć rozwiązanie problemu, który zostaje postawiony uczestnikom. Wydarzenie nie ogranicza się do studentów PW, organizatorzy zapraszają chętnych ze wszystkich Warszawskich Uczelni - to wyjątkowa możliwość na podjęcie wyzwania pod opieką mentorów, rzadka okazja by wzbogacić swoją wiedzę dzięki spotkaniu z najbardziej doświadczonymi ludźmi z branży, a przy okazji wejście w kontakt z firmami reprezentujacymi obszar nowych technologii.