• 21.12.2023
  • Warsztaty

POSTAW NA ROZWÓJ DZIĘKI PROGRAMOWI DATA ANALYTICS ENGINEERING OD EPAM POLSKA

POSTAW NA ROZWÓJ DZIĘKI PROGRAMOWI DATA ANALYTICS ENGINEERING OD EPAM POLSKA

Chcesz podnieść swoje umiejętności w zakresie analizy danych i tworzyć wartościowe produkty dla klientów? Weź udział w kolejnej edycji stworzonego przez ekspertów EPAM programu Data Analytics Engineering i zdobądź profesjonalną wiedzę!

Udział w darmowym kursie Data Analytics Engineering umożliwia zdobycie podstaw teoretycznych
w zakresie analizy danych, a także daje możliwość sprawdzenia nabytych umiejętności w praktyce.

Program pomaga zwiększyć kompetencje w czterech głównych obszarach:

  • Jakość danych – poznasz techniki sprawdzania poprawności i przekształcania danych na każdym etapie projektu, aby zapewnić jak najwyższą jakość informacji.
  • Integracja danych – opanujesz tworzenie i obsługę różnych rodzajów transformacji danych.
  • Wizualizacja danych – nauczysz się tworzyć interaktywne i złożone wizualizacje danych.
  • Business Intelligence (BI) – poznasz różne narzędzia analityczne, aby skutecznie ocenić wydajność biznesową.

Osoby zainteresowane udziałem w kursie powinny znać podstawy teorii Systemu Zarządzania Bazą Danych (ang. Relational Database Management System, DBMS), założenia systemu Python, a także rozumieć strukturalny język zapytań (SQL). Mile widziane jest również doświadczenie w obszarach bankowych i technicznych.

Aby dołączyć do programu Data Analytics Engineering, należy wypełnić formularz rekrutacyjny, a następnie postępować zgodnie z zamieszczonymi na stronie wskazówkami. Liczba miejsc ograniczona.

Rekrutacja uczestników trwa do 31 stycznia 2024 roku, a kurs rozpocznie się 19 lutego. Czas trwania programu wynosi około 31 tygodni. Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej na temat kursu.

EPAM Systems jest wiodącą firmą świadczącą usługi transformacji cyfrowej i inżynierii produktów, która obsługuje klientów w ponad 50 krajach na sześciu kontynentach. EPAM działa w Polsce od 12 lat w Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu.

Wszystkie oferty pracy w EPAM Polska są publikowane na stronie epamfuture.pl.

Przeczytaj więcej