• 14.05.2021
  • Inne

Stypendia Santander

Stypendia Santander

W ramach Stypendiów Santander są dostępne nabory na bezpłatne kursy i szkolenia. Udział w nich daje Państwu możliwość uzyskania cenionych na rynku pracy certyfikatów i kompetencji.

Obecnie trwają nabory na:

500 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego LearnEnglishSelect, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności językowych. Grono najlepszych 250 osób otrzyma dodatkowo zajęcia English Online z lektorami, a w kolejnym etapie 125 najlepszych osób uzyska dostęp do materiałów dydaktycznych Road to IELTS oraz możliwość bezpłatnego zdania testu IELTS. Projekt kierowany jest do studentów, doktorantów, absolwentów polskich uczelni wyższych oraz wszystkich, którzy ukończyli 18 lat i chcą rozwijać znajomość języka angielskiego.

Aplikuj do 6 czerwca 2021 r., godz. 23.00 Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/bc-ielts

80 miejsc dla studentów i absolwentów polskich uczelni wyższych, którzy chcą rozwinąć kompetencje cyfrowe w zakresie obsługi programu Excel, języka SQL oraz Business Intelligence w formie warsztatów online. Uczestnicy będą mogli dodatkowo wzmacniać umiejętności efektywnej komunikacji w zespołach. Projekt jest organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Aplikuj do 23 maja 2021 r., godz. 23.00 Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech-3-uew-2021

50 miejsc dla osób powyżej 18 roku życia, które chcą pracować na stanowiskach związanych z analizą danych. Aby wziąć udział w programie nie jest wymagane posiadanie wiedzy ani doświadczenia z tej tematyki. Program odbędzie się w j. angielskim i hiszpańskim w formie zajęć na platformie online.

Aplikuj do 26 maja 2021 r., godz. 23:00 Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech-data-analytics-ubiqum

2000 miejsc na kursy online dla wszystkich osób powyżej 18 roku życia. Uczestnicy będą mogli wybrać jeden z 4 kursów: przywództwa w czasach niepewności (w j. angielskim), zarządzanie zespołem oraz sprzedażą, a także koncentracji na kliencie (w j. hiszpańskim).

Aplikuj do 13 lipca 2021 r., godz. 23:00 Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/becas-santander-skills-digital-training-for-business-management-ie-university

Zachęcamy do aplikowania i trzymamy za Państwa kciuki. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: santander.universidades@santander.pl

Przeczytaj więcej