• 18.01.2021

Webinar dla początkujących studentów przedsiębiorców.

Dowiedz się dlaczego wybrałem drogę przedsiębiorcy zamiast etatu – bezpłatny webinar już we wtorek 19.01.2021, godz. 18:00. Zapisz się!

Artur Lewandowski, przedsiębiorca i knowledge manager AIP, porozmawia z Kamilem Wojnickim na temat tego, jakie trudności spotyka przedsiębiorca na drodze do zbudowania biznesu generującego kilka milionów obrotu.

W ramach konkursu na startupy #AIPomysł otwieramy cykl webinarów mających pokazać prawdę o budowaniu własnej firmy. Na pierwszy ogień zapraszamy na rozmowę z Kamilem Wojnickim, który na ten temat będzie miał bardzo dużo do powiedzenia. Kamil na studiach założył startup w ramach AIP. Długo zajęło mu dotarcie do obecnej formy w Power Canvas.

• Czy przedsiębiorczość jest dla każdego?

• Jak znaleźć w nowych trudnych okolicznościach nowe możliwości biznesowe dla Twojego produktu?

• Jak zachowanie „zimnej krwi” i podjęcie właściwej, choć i trudnej decyzji pomaga przezwyciężyć przeciwności losu?

Link rejestracyjny: https://aip.link/powercanvas-dlaczego-wybralem-droge-przedsiebiorcy/