• 16.03.2021

Zaproszenie na dzień otwarty w DSV

DSV – jeden z największych operatorów logistycznych na świecie zaprasza studentów logistyki i kierunków pokrewnych na Dzień Otwarty Online, który odbędzie się w czwartek, 25.03 o godzinie 11.00.

LINK DO ZAPISÓW

W odpowiedzi na zapis otrzymają Państwo link do wydarzenia, które odbędzie się na platformie MsTeams.

Tematem przewodnim spotkania będzie proces przetwarzania zamówień klientów (Purchase-Order Management) w logistyce. Spotkanie poprowadzi ekspert DSV i Lider Zespołu POM Łukasz Gabara.

W trakcie Dnia Otwartego studenci będą mieli również okazję zapoznać się z profilem działalności DSV oraz czekającymi na nich aktualnymi ofertami pracy.

Zapraszamy do zapisów. Na najbardziej aktywnych uczestników spotkania czekają nagrody!

Do zobaczenia!