• 03.02.2021
  • Inne

Badanie potrzeb studentów – firma JTI

Badanie potrzeb studentów – firma JTI

Cześć,

Z tej strony firma JTI Polska. Jesteśmy wiodącą, międzynarodową firmą tytoniową, wywodzącą się z grupy Japan Tobacco. 44 000 naszych pracowników pochodzi z całego świata i reprezentują oni ponad 110 narodowości.

 

Obecna rzeczywistość wywołana pandemią wpłynęła na wiele aspektów życia. Jako pracodawca jesteśmy świadomi tego, że osoby chcące rozwinąć swoją karierę zawodową, muszą zmagać się z nowymi wyzwaniami.

 

Dlatego, aby wyjść naprzeciw zmianom które zauważalne są również w środowisku akademickim, przygotowaliśmy badanie którego celem jest zrozumienie, w jaki sposób studenci radzą sobie w obecnej, trudnej sytuacji. Prowadzona przez nas analiza pozwoli dopasować oferty pracy i staży w JTI Polska do aktualnych potrzeb młodych i ambitnych osób, poszukujących zatrudnienia.

W związku z powyższym, zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety dostępnej TUTAJ, która jest pełni anonimowa, a wszystkie znajdujące się w niej dane są oczywiście poufne.

 

Dzięki Twojemu zaangażowaniu i wsparciu, JTI Polska będzie w stanie lepiej dopasować planowane inicjatywy na rok 2021 tak, aby wesprzeć Was - studentów w rozwoju zawodowym, zdobyciu nowych kwalifikacji oraz niezbędnych umiejętności.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: przemyslaw.niedziela@jti.com.

 

Z góry dziękujemy za udział w badaniu oraz podzielenie się swoją opinią.

Przeczytaj więcej