• 07.06.2020

Certificate in Business for Engineers Szkoły Biznesu PW

Szykujesz się do przejścia ze świata akademickiego do środowiska korporacyjnego? Chcesz uzyskać odpowiednią wiedzę i podszkolić kompetencje, które okażą się być niezbędne na starcie Twojej aktywności zawodowej? Program Certificate in Business for Engineers Szkoły Biznesu PW zostały stworzone właśnie dla Ciebie! Weź udział w studiach podyplomowych w języku angielskim, współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, które powstały specjalnie dla studentów Politechniki Warszawskiej.

>>> Zapisz się na webinar informacyjny, który odbędzie się już 23 czerwca, o godz. 17:00 i dowiedz się >>> więcej o programie!

Studia Certificate in Business for Engineers to:

• Świadome zarządzanie swoją karierą i umiejętne wykorzystywanie swoich kompetencji miękkich
  • Praktyczne doświadczenie zdobyte w trakcie warsztatów i zajęć projektowych
  • Networking – budowanie relacji i kontaktów w biznesie
  • Dyplom Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, lidera edukacji menedżerskiej w Polsce
  • Znajomość języka angielskiego, w szczególności w zakresie terminologii biznesowej i przełamania barier w swobodnej komunikacji w środowisku biznesowym