• 12.08.2022
  • Inne

Czwarta odsłona programu stypendialnego Grupy Azoty Puławy

Czwarta odsłona programu stypendialnego Grupy Azoty Puławy

Grupa Azoty Puławy w bieżącym roku akademickim z powodzeniem wspiera stypendystów i już planuje kolejny nabór wniosków dla najlepszych studentów.

Program stypendialny Grupy Azoty Puławy ruszył w 2018 roku i spotkał się z dużym zainteresowaniem. W ostatnim procesie rekrutacji do Programu został zakwalifikowany student studiów magisterskich kierunku „Ekonomia” na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II i od października 2020 roku jest wspierany przez puławską spółkę.

Biorąc pod uwagę zainteresowanie programem oraz fakt, że Grupa Azoty Puławy wśród studentów zarówno studiów chemicznych, jak i innych jest postrzegana jako bardzo dobry, stabilny pracodawca, spółka podjęła decyzję o kontynuowaniu programu stypendialnego. O stypendia w roku akademickim 2022/23 będą mogli ubiegać się studenci Politechniki Warszawskiej, Politechniki Lubelskiej, Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Łódzkiej, Politechniki Gliwickiej, Politechniki Krakowskiej, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie.

Jeśli chodzi o Politechniki to program jest skierowany do studentów „Inżynierii chemicznej i procesowej”, natomiast na uczelniach lubelskich w tym na Politechnice o stypendium Grupy Azoty Puławy będą mogli ubiegać się studenci „Biotechnologii”, „Biochemii”, „Chemii”, „Elektrotechniki” lub „Mechatroniki”.

Link do strony: https://pulawy.grupaazoty.com/kariera-i-edukacja/wydarzenia/czwarta-odslona-programu-stypendialnego-grupy-azoty-pulawy

Przeczytaj więcej