• 30.10.2023
 • Inne

Dołącz do IX edycji Projektu Busola!

Dołącz do IX edycji Projektu Busola!

Zgłaszając się do Busoli weźmiesz udział w spotkaniach mentoringu grupowego, warsztatach oraz spotkaniach networkingowo - integracyjnych (Busola po godzinach).

Masz również możliwość udziału w mentoringu indywidualnym z jedną z naszych mentorek.

Busola to program, który wspiera kobiety w trzech obszarach: Praca, Rodzina i Pasja, skierowany jest na znajdowanie rozwiązań dla współczesnych wyzwań kobiet na rynku pracy.

Projekt trwa od 13 listopada 2023 r. do czerwca 2024 r.

 • Czym jest Projekt Busola? Jaka jest nasza misja?

Jesteśmy społecznością, która daje narzędzia, aby rozwijać się zgodnie ze swoimi talentami i wartościami oraz osiągnąć sukces w sferach: PRACA, RODZINA, PASJA.

 • Do kogo skierowany jest Projekt?

Projekt Busola powstał z myślą o młodych, ambitnych kobietach w wieku 25-35 lat, aktywnie dążących do rozwoju – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym – które cechuje poczucie społeczności i odpowiedzialności oraz gotowość do działania.

Sprawdź, jakie tematy spotkań mentoringu grupowego oraz warsztatów będziemy poruszać:

https://projektbusola.com/harmonogram

 • Dlaczego warto do nas dołączyć?

Zobacz, co mówią uczestniczki Projektu: https://www.youtube.com/watch?v=UTya6KnS9jk

Jesteśmy zaangażowaną i pomagającą sobie nawzajem społecznością, dzielącą się doświadczeniami.

Nasze mentorki dzielą się z nami swoją wiedzą o tym, jak być szczęśliwą i spełnioną kobietą.

Dostarczają odpowiedni warsztat narzędzi, dzięki którym uczestniczki będą mogły rozwijać się zgodnie ze swoimi talentami i wartościami.

Opieramy się na trzech filarach: praca, rodzina i pasja.

W gronie kobiet szukamy wspólnie drogi, jak zachować balans pomiędzy nimi.

 • Wartościami Busoli są:
 1. Inspiracja: Czy czasami myślisz, że Twoje marzenia są zbyt szalone i nieosiągalne? A może nie masz żadnych i nie wiesz co robić? W Busoli wiemy jak ważne jest otwarte i odważne dzielenie się doświadczeniem, aby inspirować do podejmowania decyzji i działania.
 2. Integralność: W Busoli poznasz społeczność kobiet, które chcą w integralny sposób łączyć pracę zawodową z życiem osobistym.
 3. Wdzięczność: To o czym mówimy i dzielimy się na spotkaniach jest autentycznym przekazem z życia; chęć wspierania innych wypływa z wdzięczności i chęci dzielenia się. Ufamy, że uczestniczki Projektu również odkryją w sobie tę wdzięczność.
 4. Pomaganie: Chcemy pomagać poprzez dostarczenie narzędzi potrzebnych w rozwoju osobistym, natomiast decyzja, jak je wykorzystasz należy do Ciebie.
 5. Współodpowiedzialność: Każda z nas jest odpowiedzialna za podejmowane decyzje oraz kierunek własnego rozwoju. To od Ciebie zależy na ile skorzystasz ze spotkań z mentorkami, warsztatów i dyskusji. Każda uczestniczka staje się częścią społeczności i ma wpływ na rozwój projektu bo Busola to MY.

Jak wziąć udział w Busoli?

 • Wypełnij formularz zgłoszeniowy (https://projektbusola.com/formularz-inauguracja-ix) - Wnieś jednorazową opłatę administracyjną - 399 PLN (Busola nie jest projektem komercyjnym, pieniądze zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów organizacyjnych)
 • Prześlij nam potwierdzenie płatności na adres busola.projekt@gmail.com

Nie jesteś pewna czy Busola jest dla Ciebie?

Możesz wziąć udziału w jednym wybranym wydarzeniu za darmo!

Zachęcamy jednak przyjść na inaugurację - tam będziesz miała okazję poznać mentorki osobiście i zdecydować, czy chcesz wziąć udział w mentoringu indywidualnym z jedną z nich :)

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w Inauguracji w poniedziałek 13 listopada 2023 r. o godz. 18.00 do Klubu Filary (Ul.Gościniec 12).

Już nie możemy się doczekać, żeby Was poznać!

Do zobaczenia!

STRONA PROJEKTU: www.projektbusola.com
FB: https://www.facebook.com/projektbusola/
IG: https://www.instagram.com/projekt.busola/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/showcase/projekt-busola

Przeczytaj więcej