• 29.03.2022
  • Wizyta studyjna

Dzień Otwarty Inchcape Jaguar Land Rover

Biuro Karier PW oraz Inchcape Jaguar Land Rover zapraszają na Dzień Otwarty Inchcape Jaguar Land Rover.

Oferta skierowana jest do studentów ostatniego roku studiów I lub II stopnia, zainteresowanych udziałem w AUTOMOTIVE CAREER ORIENTATION PROGRAM FOR GRADUATES.docx

Zapraszamy studentów PW z następujących Wydziałów:

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych, Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa, Wydział Transportu, Wydział Zarządzania, Wydział Elektryczny.

W PROGRAMIE Dnia Otwartego:

Start godz.: 11:00 Spotkanie w recepcji do budynku, przy ul. Łopuszańskiej 38B

11:00 – Welcome Coffee

11:10 – oprowadzenie po biurze Inchcape JLR.

11:15 – Prezentacje: krótkie historie JLR i Inchcape JLR Poland, branża samochodowa.

12:00 – Oprowadzenie po centrum szkoleniowym.

12:30 – Prezentacje funkcyjne działów (Sales, Aftersales, Marketing, Network)

13:50-15:00 – Jazdy testowe

Kiedy i gdzie: 8.04.2022 (piątek), w godz. 11:00-15:00,

Warszawa, ul. Łopuszańska 38 B, Inchcape Park.

Uwaga: obowiązują zapisy. W Dniu Otwartym wezmą udział osoby zarejestrowane i potwierdzone ze strony Biura Karier PW.

Osoby zapisane prosimy o przyniesienie ze sobą aktualnego prawa jazdy (studenci zainteresowani jazdą próbną będą musieli podpisać również stosowne oświadczenie przed jazdą testową – do podpisu na miejscu w siedzibie firmy).

Dzień Otwarty Inchcape Jaguar Land Rover poprowadzą:

Jacek Górski,  Managing Director, Inchcape JLR Poland

Jacek Górski posiada bogate doświadczenie w branży motoryzacyjnej, które zdobył współpracując z silnymi markami na tym rynku takimi jak Nissan, Opel, Toyota czy koncernem General Motors.  Odpowiedzialny był między innymi za sprzedaż, marketing, usługi serwisowe oraz obsługę klienta na poziomie regionalnym w strukturach europejskich. W grupie Inchcape pełnił funkcję dyrektora zrządzającego rynkami
w Rosji i Finlandii, a od listopada 2020 roku zajmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego Inchcape JLR Poland, który jest wyłącznym dystrybutorem marek
Jaguar i Land Rover w Polsce.

Chwalisława Waligóra, PR Manager, Inchcape JLR Poland

Chwalisława Waligóra pracuje w branży motoryzacyjnej od 2016 roku, studiowała na Uniwersytecie Wrocławskim, na wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii. Przez cały okres studiów zaangażowana w działalność organizacji studenckiej AIESEC, wieńcząc swoje zaangażowanie wysoką pozycją w strukturach narodowych. Karierę zawodową rozpoczęła wygraną w konkursie stażowym, co skutkowało pracą w jednej z najlepszych agencji reklamowych na świecie – TBWA. Od 2012 realizuje się w obszarze komunikacji marketingowej dla marek z różnych branż, specjalizując się w markach z segmentu premium. Do zespołu Inchcape Polska dołączyła w 2016 podejmując się roli Koordynatora Marketingu dla marek BMW i MINI, a do zespołu Inchcape Jaguar Land Rover Poland dołączyła w styczniu 2020 jako PR Manager.

Grzegorz Sieczkowski, Sales Director, Inchcape JLR Poland

Grzegorz Sieczkowski jest profesjonalistą branży motoryzacyjnej od 2006 roku. Tytuł magistra zarządzania uzyskał na Uniwersytecie Warszawskim w 2006 roku kończąc studia na stypendium zagranicznym w ramach programu wymiany studenckiej Socrates-Erasmus w Finlandii.  Doświadczenie zdobywał na różnych stanowiskach w BMW Group Polska, począwszy od stażu w Dziale Obsługi Posprzedażnej w 2006 roku, kończąc na Stanowisku Szefa Planowania i Sterowania Sprzedażą w 2019 roku. Od tego czasu dołączył do Inchcape Northern Europe Distribution, zarządzając sprzedażą Jaguar Land Rover, Ford, Mazda i Mitsubishi w Finlandii i krajach bałtyckich. Obecnie Grzegorz pracuje jako Dyrektor Sprzedaży w Inchcape Jaguar Land Rover Poland, od grudnia 2020 roku generalnym dystrybutorem Jaguar Land Rover w Polsce.

Dominik Trzupek, Aftersales Director, Inchcape JLR Poland

Dominik Trzupek zajmuje się motoryzacją od 2002 roku. Tytuł magistra inżyniera motoryzacyjnego uzyskał na Politechnice Koszalińskiej w 2004 roku. Pracował dla kilku producentów samochodów, m.in. Honda, Mitsubishi, Mazda, Ford, BMW i Jaguar Land Rover w Polsce, Rumunii , Finlandia i kraje bałtyckie; odpowiedzialny za obszar Aftersales. Obecnie pracuje jako Aftersales Director w Inchcape Jaguar Land Rover Polska, od listopada 2020 roku autoryzowany dystrybutor Jaguar Land Rover w Polsce.

Marcin Okrój, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Dealerskiej, Inchcape JLR Poland

Marcin Okrój od 7 lat pracuje dla dystrybutora Jaguar Land Rover w Polsce i jest odpowiedzialny za obszar rozwoju sieci dealerskiej.

W branży motoryzacyjnej od 1997 roku. Wcześniej przez ponad 16 lat pracował dla dystrybutora samochodów Hyundai w Polsce – Hyundai Motor Poland, zajmując kierownicze stanowiska w wielu obszarach biznesowych: administracji, finansach, HR, logistyce, sprzedaży, marketingu, rozwoju sieci dealerskiej, planowaniu strategicznym, ze stanowiskiem Dyrektora Zarządzającego włącznie.

ZAPISY możliwe jedynie przez Career Center dla zalogowanych użytkowników. Zapisy trwają do 7.04.2022 do godz. 14:00.