• 31.03.2023
  • Wizyta studyjna

Dzień Otwarty w Sii

Biuro Karier PW oraz Sii zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej na Dzień Otwarty w biurze Sii. Będzie to świetna okazja, by osobiście poznać naszych ekspertów i porozmawiać z nimi o ścieżce własnej kariery. Odpowiemy na Wasze pytania dotyczące procesu rekrutacji. Przyjdź i sprawdź jak wygląda codzienna praca w Sii – Najlepszym Miejscu Pracy w Polsce.

Dzień Otwarty w Sii dedykowany jest studentom Politechniki Warszawskiej zainteresowanym karierą zawodową w obszarze IT, studiujących na minimum 3 roku studiów.

Kiedy: 27.04.2023 (czwartek), 14:00-17:30

Gdzie: al. Niepodległości 69 (przy stacji metra Wierzbno)

Zapisy trwają do 27.04.2023 (czwartek) do 13:00.

Udział w Dniu Otwartym w biurze Sii możliwy jedynie dla osób zapisanych w wyżej wskazanym terminie.

Informacje o firmie Sii:

Od 2006 roku na rynku, 7500 ekspertów, 1 miliard złotych przychodu, od 2013 roku tytuł Great Place to Work. Sii Polska jest najszybciej rozwijającą się firmą IT, transformacji cyfrowej, BPO i inżynierii przemysłowej w kraju. Realizujemy projekty dla ponad 200 klientów z całego świata. Naszą misją jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników, czyli Power People.

Specjaliści Sii realizują projekty dla wiodących firm z sektorów: usług finansowych, bankowości i ubezpieczeń, hi-tech, elektroniki, telco, OEM, handlu detalicznego, produktów konsumenckich, transportu i logistyki, produkcji, przemysłu lotniczego, mediów, komunikacji, e-commerce i innych. Jesteśmy również jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Europie.

Możesz dołączyć do różnych działów i sprawdzić co najbardziej Ci odpowiada. Do zespołu Sii szukamy zarówno osób o profilu IT czy inżynieryjnym jak i stażystów do działów administracji, rekrutacji, marketingu i wielu innych.

• 14.00 - 14.30 Przywitanie uczestników i oficjalne rozpoczęcie
  • 14.30 - 15.30 Office tour
  • 15.30 - 17.00 Prelekcja techniczna: Javowe usługi w praktyce
    Od problemu do propozycji rozwiązania
    Jak pomagają nam współczesne frameworki
    Jak ułożyć przejrzysty kod
    Testy – problem czy rozwiązanie
  • 17.00 - 17.30 Pizza i networking

Prelegenci

Krzysztof Kamiński - Architekt

Entuzjasta Javy, który pełni obecnie rolę Architekta - Programisty w Centrum Kompetencyjnym Digital w Warszawie. W ciągu ostatnich 10 lat rozwijał się także w programowaniu w innych językach wysokiego poziomu. Doświadczenie zdobywał w międzynarodowych korporacjach wywodzących się z Azji oraz Ameryki Północnej. Jest graczem zespołowym, który koncentruje się na rozwiązywaniu skomplikowanych problemów oraz zabawy algorytmami!

Jędrzej Kalinowski - Architekt

Konsultant z 12-letnim doświadczeniem w budowaniu i utrzymaniu systemów informatycznych opartych o wirtualną maszynę Javy. Uczestnik wdrożeń dla sektora publicznego w Polsce i Europie oraz międzynarodowych klientów z branży finansowej, telekomunikacyjnej czy farmaceutycznej. Silnie przekonany o kluczowej roli komunikacji i dobrej atmosfery w zespole w codziennej pracy. Od 2018 roku pełni rolę Team Leadera 12-osobowego zespołu programistów Java w Centrum Kompetencyjnym Digital w Sii w Warszawie.

Zapisy trwają do 27.04.2023 (czwartek) do 13:00.