• 02.11.2022

EPAM Polska zaprasza na bezpłatne szkolenie Data Engineering

Chcesz zwiększyć swoje kompetencje w zakresie najpopularniejszych technologii big data?

Marzysz o nabyciu nowych umiejętności pod okiem eksperta?

Jeśli tak, już teraz dołącz do bezpłatnego programu EPAM Polska, gdzie pogłębisz swoją wiedzę!

Data Engineering to program dedykowany osobom rozpoczynającym swoją przygodę w świecie IT, które posiadają podstawową wiedzę z zakresu Java lub Python.

To wyjątkowa szansa, aby nabyć umiejętności w zakresie najpopularniejszych technologii big data, w tym Hadoop, NoSQL databases, Apache Spark, Apache Kafka.

Odkryj tajemnice big data i rozwiń swoje kompetencje

Program jest doskonałą okazją, aby poznać, czym jest big data, jakie są źródła danych oraz sposoby ich analizowania.

Specjaliści EPAM Polska przybliżą uczestnikom podstawy statystyki potrzebnej w pracy analityka danych, wymagania architektoniczne oraz zasady infrastruktury big data.

Przedstawią również najpopularniejsze technologie big data oraz ich możliwości.

Program szkolenia Data Engineering składa się z dwóch etapów realizowanych w formule online.

Pierwszym z nich jest kurs, podczas którego każdy uczestnik indywidualnie zapoznaje się z materiałami teoretycznymi.

Po pozytywnym ukończeniu części teoretycznej bierze udział w rozmowie podsumowującej.

To wyjątkowy moment w całym programie, który umożliwi kontynuację nauki z mentorem.

Zajęcia w takiej formule trwają trzy miesiące.

Po ukończeniu obu etapów programu i uzyskaniu zadowalającej oceny końcowej, uczestnik zostaje zaproszony na rozmowę techniczną i otrzymuje szansę na zdobycie wymarzonej pracy.

Zgłoś się już dziś!

Aby wziąć udział w programie Data Engineering, należy spełnić kilka wymagań. Należą do nich:
•    Praktyczne doświadczenie w pracy z przynajmniej jednym z języków programowania (Java, Python, Scala)
•    Podstawowa znajomość Systemu zarządzania relacyjną bazą danych (DBMS)
•    Znajomość strukturalnego języka zapytań (SQL)
•    Znajomość języka angielskiego na poziomie Upper-Intermediate (B2) i wyższym

Aktualnie trwa rekrutacja uczestników do programu.

Nie czekaj i już teraz skorzystaj ze swojej szansy na rozwój! Zgłoś się, wypełniając formularz online

EPAM Systems jest czołowym dostawcą usług transformacji cyfrowej na świecie i liderem w zakresie rozwoju cyfrowych i fizycznych produktów oraz usług digital platform engineering. Globalne, multidyscyplinarne zespoły EPAM obsługują klientów w ponad 50 krajach na sześciu kontynentach. EPAM Systems działa w Polsce od 11 lat w pięciu lokalizacjach – Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Liczba pracowników przekroczyła już 6 tysięcy. Spółka w ciągu roku podwoiła liczbę miejsc pracy - trwa najbardziej dynamiczny okres rozwoju EPAM w naszym kraju.