• 09.03.2021
  • Warsztaty

G2A. COM zaprasza wszystkich studentów na wykład o tematyce .NET Core - Getting Started.

Wdrożenie w technologię .NET przy wykorzystaniu cennych porad i instrukcji „na start". Prezentacja zawiera opis zagadnień oraz garść wskazówek dotyczących sprawnego używania podstawowych mechanizmów sterujących framework'iem, takimi jak:
- obsługa protokołu HTTP
- tworzenie API przy pomocy kontrolerów
-  dostosowywanie cyklu życia request'ów poprzez system middleware'ów
-  definiowanie health check'ów aplikacji
-  przechwytywanie błędów oraz ich poprawne logowanie
-  logowanie informacji i błędów do zewnętrznego narzędzia wizualnego

Poziom prezentacji jest dostosowany do Junior+/Middle, dlatego też nieważne czy dopiero zaczynasz przygodę z .NET, czy jesteś już zaprawionym programistą.

Znajdziesz tutaj wskazówki jak zacząć lub też usystematyzujesz swoją wiedzę, gdyż omawiane obszary to nie tylko nagłówek i opis, lecz praktyczna i precyzyjna analiza użyteczności.

Good to know before: C#, .NET, HTTP Request/Response, REST.

Do zobaczenia 17 marca o godzinie16:00!

Pamiętaj, aby zarejestrować się na wydarzenie poprzez portal Evenea.
Link: https://app.evenea.pl/event/869388-1/